Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érez olyat, hogy kar...

Más is érez olyat, hogy kar jövőt tervezni?

Figyelt kérdés
A háború miatt.

2022. márc. 10. 10:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
77 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Elég sok minden történt mostanában. Mondhatnánk, hogy "Ember tervez, Isten végez.", de ezt sajnos emberek okozzák.
2022. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem a háború miatt, de igen, kár bármit is tervezni, hisz úgyis keresztbe tesz neki valami.🤦‍♂️
2022. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
kell egy B terv és ennyi, de én dolgozok tovabb az A-n
2022. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

" Minden a terv szerint megy. Kár, hogy ezek nem az én terveim!" :)

Egy másik kedvencem: Ha meg akarod nevettetni Istent, mondd el neki a terveidet. A térdét fogja csapkodni a röhögéstől! :)


Amit megtanultam az életben: bármit eltervezek, hétszentség, hogy nem, vagy nem úgy fog sikerülni. Mindig közbejön vmi. Egy baleset, egy járvány, vmi idióta, vagy egy világháború.

2022. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Én pont azért tervezek, mert ha minden bukik, legalább addig kiélvezem, ha meg túlélek, akkor jobban jövök ki utána.
2022. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én érzek ilyet, de nem a háború meg covid miatt, hanem már évekkel ezelőtt is éreztem.
2022. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Én sem tervezek, élek és gondolkodok, a napok pedig telnek...
2022. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem is feltétlenül azt mondanám, hogy kár jövőt tervezni, hanem inkább azt, hogy szőrszálhasogató részletességgel nem kell.

Régen minden lépésemet megterveztem, néha elég erősen túlagyalva, de az utóbbi időszak azt mutatta meg, hogy jobban kell értékelni, élvezni a jelent, meg úgy összességében a jelenben lenni, mint fél lábbal a jövőben. (nem azt mondom, hogy nem kell előre tervezni, meg célokat kitűzni, csak fontos a jelen is, amit sokszor elhanyagoltam)

2022. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
8-as, Nálad a pont!
2022. ápr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy érzem, hogy felesleges a jövőmet terveznem, de nem a háború vagy a koronavírus miatt, hanem azért, mert az eddigi céljaimat sem tudtam elérni szinte soha. Rengeteg álmom van, de sajnos egyik sem megvalósítható közülük. A jelenben és a megvalósítható célok keresésében pedig semmi szépet nem látok, ezért inkább elvagyok az álomvilágomban. Így is lehet élni, főleg, hogy máshogy is pont ugyanilyen rossz lenne nekem.
2022. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!