Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy minden változik, de a lényeg nem?

Figyelt kérdés
Sok embert töröltem manapság az ismerőseim közül, de nem is akarom tartani ezekkel az emberekkel a kapcsolatot, meg más olyan emberekkel sem, akiket személyesen, internetes felületen nem keresek. Jószívű voltam mindenkivel, empatikus is. Ezeket a tulajdonságokat azok érezhetik, akikkel én akarom tartani a kapcsolatot. Nem gondolom magam butának, csúnyának sem a döntésem miatt, de szükségszerű volt ezt bevezetni. Ha ebben a felgyorsult világban, minden az embert fejlődésre ösztönzi, akkor igaz lehet a mondás, hogy a személyes tulajdonságait nem fognak változni?
2022. márc. 15. 13:57
 1/5 A kérdező kommentje:
*tulajdonságaim
2022. márc. 15. 13:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden változik. A kérdés, mennyire.


Ha megszabadulsz a koloncoktól és a toxikus személyektől, a te életed nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb lesz és ez kihat majd a te személyiségedre is. Azt viszont nem lehet megmondani, mekkora lesz a változás.

2022. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ember ember marad attól, hogy változik pl.: az FB-s felhozatala, attól még nem fog a személyisége, az egyénisége nagyon változni.
2022. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Humor Herold ***** válasza:
Mert az Animal Cannibals megénekelte :)
2022. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha változni akarsz, akkor változol is folyamatosan. Csak ezt nem veszed észre, mert olyan apró lépésekben történik. Majd 5-10 év múlva fogod ezt látni, visszatekintve.
2022. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!