Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj és miert vagyok...

Miért baj és miert vagyok rossz azért , mert ritka ha barátkozok valakivel és senkivel nem állok szóba?

Figyelt kérdés

Munkaban nyilvan ossze kell dolgozni ott beszelgetek.

De az eletemben ritka ha valakivel foglalkozok,beszelgetek.

Nem erdekelnek masokrol a pletykak,nekem ne beszeljen senki masrol es lehet rossz helyre szulettem de mindenki csak pletykal a masikrol. Csaladon kivul nem nagyob foglalkozok senkivel, nem azt mondom hogy utalom az embereket de nem foglalkozom veluk. Es eszrevettem hogy ezert engem rossznak tart a csaladom pl...


2022. márc. 15. 15:44
 1/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem rossz dolog. Az, hogy a családod így gondolja, nem számít. Én se lógok minden egyes alkalommal barátokkal, társaságban, csak kevés azon személyek száma, akikkel rendszeresen beszélgetek. Munkahelyen mindenkivel jól kijövök, elbeszélgetek, de úgy különösebben nem járok el társaságba és ezért engem is megbélyegzett a család, hogy antiszoc vagyok. Nem kell vele foglalkozni. Annak sincs értelme, hogy olyan emberekkel vegyük magunkat körbe akikkel nem érezzük jól magunkat.
2022. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha ilyen vagy ha neked így a jó. Családon belül meg biztos azt szeretnék hogy neked sok barátod legyen, jó életed, párkapcsolatod stb azért ilyenek..
2022. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vannak barataim. De en nem allok szoba akarkivel. Es ez a bajuk. Es rosszindulatunak gobdolnak ezert
2022. márc. 15. 16:10
 4/5 anonim válasza:
Megválogatod a barátaidat. Nincs ebben semmi rossz. Meg a te barátaid, nem az övék, ilyen egyszerű. Ne foglalkozz velük, el kell engedni a füled meled az ilyen "megjegyzéseket".
2022. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pacsi, nagyon hasonló vagyok én is. Nem szeretem a "small talk"-okat a munkahelyen, fölöslegesnek tartom, mert úgyis "nekem" kell megoldaom a problémáimat. Kell egy minimális beszélgetés 1-2 kollégával, de azz is legjobban munka tekintetében, amibe néha 1-1 más téma is belecsöppenhet, de a kereteket megtartva fenntartható ez. Nálam csak a munkatársaim néznek, hogy miért tezsem ezt...
2022. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!