Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember, aki...

Létezik olyan ember, aki kedveli Schobert Norbit?

Figyelt kérdés
Természetesen a családján, közvetlen ismerősein kívül, hisz azt nem tudhatom velük hogyan és miként viselkedik. De aki követi, nézi, hallgatja őt és úgy gondolja, hogy igen, ő egy értékes ember, követendő példa, olyan van? Nekem mindig is ellenszenves volt, már az agybajos live-jai előtt is, de azóta meg főleg rühellem, pedig vékony nő vagyok. Ma megnéztem Partizános interjút vele és annyira megdöbbent, hogy egy ilyen buta ember hogyan gazdagodott meg más emberek által? Régen egy Norbi Update bolt mellett dolgoztam évekig, az ott dolgozó eladó lányok is rossz véleménnyel voltak a termékekről, többen is mesélték, hogy próbálkoztak vele, de rosszul voltak tőle. Mégis elképesztő forgalma volt az üzletnek. Nekem ez komolyan nem fér a fejembe, miért lehet őt kedvelni? Van köztetek olyan, aki úgy gondolja szerethető figura? Elmesélné miért gondolja így?
2022. márc. 15. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Van, de annak esze sincsen
2022. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomóan. Nézd meg valamelyik közösségi oldalát, körbenyalják.
2022. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom magam rávenni, hogy rá keressek az oldalaira. Gyűlölöm látni is, csak hallagatni bírtam az interjút is vele. Így is rém kellemetlen volt.
2022. márc. 15. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem miért kedvelik ilyen sokan. Szerintem nagyon rosszindulatú nulla empátiával..
2022. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be a nagy norbiréka biznisz facebook csoportba. Ott kibeszélheted őket.
2022. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt kolléganőm szerette.

Elég hülye volt szegény csaj amúgy is, úgyhogy nem lepődtem meg.


Személy szerint egy mitugrálsz, beképzelt, öntelt törpének gondolom, aki már csak a rossz hírnév is hírnév alapján él meg, ezért kavarja időnként a szrt.

2022. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ot sztem senki de a családja szerintem nem érdemli meg az ilyen mértékű bántást!
2022. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!