Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha minden filmet és...

Baj, ha minden filmet és videót felgyorsítva nézek?

Figyelt kérdés
1,25-1,5x sebességgel. Így jobban halad a cselekmény és időt is spórolok. De felmerült bennem, hogy nem rossz e, hogy normál sebességen már nincs türelmem semmihez.

2022. márc. 15. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Videó nem (attól függ milyen témájú) de filmet általában azért néz az ember mert "kikapcsolódni" akar, ebben az esetben kicsit furcsa ha te felgyorsítva nézed...


Szóval szerintem baj.

2022. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én meg állandóan bele tekerek, előrébb viszem.. Ugrasztok 10 - 20 mp - et,ahol unalmas.
2022. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát elég fura...valamit vagy megnézek normálisan pl a 60 óra (eddig) de végig néztem annyira tetszett. Vagy egyáltalán nem fogom és kikapcsolom a p..ába olyan fos pl: Men In Black új része most néztem 20 percet bírtam belőle.
2022. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
A witcher *
2022. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy érted akkor meg?
2022. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb adhd-s tüneteid nincsenek? Mennyi közösségi médiát fogyasztasz? Ezek eléggé meg tudják borítani az élet ritmusát és belekerülsz egy ilyen "mindigsietnemkellnemérekrá" mókuskerékbe.
2022. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
ha neked így jó, a megfelelő, így okés, és téged nem zavar, pl nincs ilyen hangulatkeltő 3 másodperc kiváratás, hanem rögtön egy másodperc alatt történik, és tehát, ha téged nem zavar; akkor szerintem okés.
2022. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Én minden rajzfilmet 4x sebességgel nézek, hála a VLC-nek, mert az tud olyat. Sokkal viccesebb így a rajzfilm, és sokkal röhögtetőbb is. De ugyanezt csinálom vígjátékokkal is, egészen más élmény, pl. mikor a szereplő magyar szinkronban 4x-es sebességgel beszél, azon mindig szakadok. 😅
2022. márc. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván őrültség, főleg vígjátékoknál, mert ott az időzítés kulcsfontosságú, de ha neked így jó akkor nekem nem baj.


Én biztos, hogy nem néznék így semmit. Inkább nézek kevesebb mindent, de azt rendesen.

2022. márc. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!