Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erre a viselkedés re mit...

Erre a viselkedés re mit lehet mondani?

Figyelt kérdés
35-36 éves 'ferfi' ismerősöm. Nem tartottuk napi szinten a kapcsolatot. Ő úgy gondolta mikor kedve szót an ír és én majd ugrok neki. Ez egyáltalán nem így működik szerintem, esetleg családon belül de nem ilyen, kapcsolatnal. Tavaly minden fele kép fel, akart jönni hozzám, én el zavartam keslressen másik balekot nekem ide nem is hiányzott (nem, akartam tőle semmit) utána mint azt már írtam. Kaptam akkor tőle egy tiltást mivel nem engedtem fel magamhoz. Most ahogy az előbb is írtam nem ugrottam futyszora (nem olyan jó pasi mellesleg, kicsit el van szállva magától) ez se jött osze neki. Egyik reggel nézem ismét nem vagyunk ismerősök csak törölt. Na szépen meg írtam neki elég tré, gáz műsora van a korához képest. Kaptam erre egy üzenetet amire egyáltalán nem voltam kíváncsi szó nélkül töröltem, és ismét le lettem tiltva.Nornalis az ilyen? Nincs valami pszichés baja vagy közel a negyvebhez ilyen viselkedést produkálni. Nem gáz ez neki? Mire jó ez? A nornalis válaszokat előre is köszönöm!! Primitív bunkó, idióta kotozkodo re nem tartok egyáltalán igényt! Nyugodtan lapozhatsz!
2022. márc. 16. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Döntsd el, hogy kell-e az olyan férfiak közeledése, akik nem akarnak semmi konolyat tőled, csak szexet.

Ha nem, akkor kategorikusan utasítsd vissza őket és ne kellesd magad nekik, akkor nem fog az törtennihogy besokall attól, hogy szórakozol vele...

2022. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 eddig se szórakoztam vele!!! Ennyire nem ment át amit írtam? Nálad valami fogalom zavar lehet már bocs. Mi az, hogy csettint én ugorjak neki és mivel nem ezért tilt, töröl mindenhol? Na... Remélem így már érted vagy olvasd el megegyszer utána okoskodj. Köszi
2022. márc. 16. 08:17
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem minek állsz vele szóba. Én magam tiltottam és töröltem volna a helyedben. Tilt, aztán visszaold, utána megint szóba állsz vele, aztán mrgint tilt, megint felold, megint próbálkozik. Nem csoda hogy el van szállva, hiszen te adod alá a lovat!
2022. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
A #3-as válaszod alapján már világos, hogy te se vagy normális.
2022. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem én tiltottam... Na jó... Látom nem megy az értelmezés 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️... 5 annyira buta mint az eddigi valaszadok
2022. márc. 16. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Közülünk te nem tudsz írni sem az anyanyelveden. ;)


Igen, tudom, biztos telefonról vagy...

2022. márc. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagynormális, ha leállsz ilyenekkel foglalkozni
2022. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Beprobalkozott, nemjott ossze aztan tiltott. Utanna minek folytatod ha nemizgat?
2022. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán minek foglalkozol vele? Miért írsz vissza neki? Szánalmas egy ilyen pasi, tiltsd le te és ne oldd fel többet, szórakozzon mással.

Azt az időt, amit azzal töltöttél, hogy neki írkáltál pedig fordítsd a helyesírásod és a modorod javítására, többre mész vele.:)

2022. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!