Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok, és miért?

Melyiket választanátok, és miért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, egyszerre jön az üzenet hogy a feleségetek bármelyik pillanatban szül, és mindenképp szeretné ha vele lennél közben, illetve hogy édesapátok, édesanyátok a halálos ágyán van és már talán egy órája sincs hátra, és még el szeretne búcsúzni tőled. Mindkét helyre nem érhetsz oda időben. A gyermeked első pillanatában, vagy édesanyád/édesapád utolsó pillanatában lennél inkább ott, ha választanod kéne?

A kérdés értelemszerűen elsősorban férfiaknak szól, de bárki válaszolhat ha úgy érzi!


2022. márc. 16. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Gyerekemet és a feleségemet választanám, mert ők a jövőm.


Szüleimet láttam eleget. Jó a viszonyunk, de ne az utolsó pillanatban akarjanak búcsúzkodni.


F

2022. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőként válaszolok.


Én a szüleim utolsó pillanatában lennék velük. Elbúcsúzni. Nem tudok indokot, hogy miért. Csak így érzem helyesnek.

2022. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szülőt választanám. A gyerekemmel még sokat lehet együtt, a halálos ágyán lévő szülővel utoljára. Ha a feleségem ezt nem érti meg, akkor rossz párt választottam.
2022. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy nem annyira nagy dolog ez az első pillanatos együtt lét. Túl van misztifikálva, nem kell minden pillanatban ott lenni a gyereknél, főleg nem amikor később elég nagy hülyeségeket csinál.


A szüleid utolsó pillanata az szerintem fontosabb, hisz vele utána már nem találkozhatsz. Onnantól vége a dolognak...


A gyerekkel később is találkozhatsz, nem muszáj az első pillanattól ott lenni.


Ennyi erővel jobb sarkítás, hogy van mondjuk egy 10 éves gyereked aki most fog meghalni és egy terhes feleséged, melyiket választanád?

Persze mondhatjuk mindig jobb az új nem?

Remélem érted mire gondolok.

2022. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a szüleimet választanám. A gyerekemet láthatom még eleget.
2022. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
A gyerekemet választanám. Természetesen szeretem a szüleimet is de a gyerekem számomra mindennél fontosabb.
2022. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!