Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel ezt?

Hogyan dolgozzam fel ezt?

Figyelt kérdés
Iskolaszövetkezetes mentorommal elkezdtem haverkodni, tök nyitott volt, barátságos, két hete ismertem kb. De sikerült jól elrontani, mint minden más kapcsolatokat is. Pedig azt hittem találtam végre valakit aki jó lesz hozzám. Most meg már nem akar beszélgetni maximum hivatalos munka ügyekről. És én emiatt nagyon kiborultam és bekattantam. Eszméletlen módon kikészültem, az életkedvem is teljesen elment. Meg a munkától is, ami amúgy tetszett. Hogy dolgozzam fel ezt a traumát? Bele őrülök teljesen
2022. márc. 17. 12:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem írsz semmit mi történt. A szöveg részt le is hagyhattad volna, nem mond többet mint maga a kérdés :D
2022. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%

Mit kell ezen feldolgozni? Ő csak egy "főnök" volt, egy mentor, egy rangban feletted álló. Rajtad kívül ezer meg ezer ilyen kis nokedli ment már át a keze alatt, mitől lennél te más? Te meg fogadni mernék, hogy 2 hét után pont ugyanilyen faxságokkal traktáltad, rámásztál, bizalmaskodni kezdtél vele.

Ő meg normális ember módjára elkezdte tartani a távolságot, mert látta hogy mentális problémád van és teljesen bele habarodtál.

Ne legyél már ilyen szánalmas.

2022. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Mi a gond? Egy ismerősöd az ismerősöd és nem akar többet? Mi a probléma egyáltalán?
2022. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Eleinte hajlandó volt a barátkozásra aztán kértem tőle egyik nap róla egy képet azóta elfordult tőlem
2022. márc. 17. 13:03
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

4

Mert ha képet kérsz az már nem haverkodás, hanem intim téma. Képet a szeretőmnek küldök, nem olyannak akit 2 hete ismerek és csak munka kapcsolatban vagyunk.

Nagyon buta vagy.

2022. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, félreértette a képküldést. Esetleg ?

Vagy nem tartja fontosnak a képet ahhoz, hogy ez a viszony fennmaradjon.

2022. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Minek a kép? Ha valami munkatársam ilyennel jönne, én is elkezdeném kerülni..
2022. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Csak kár érte hogy elfordult tőlem olyan normális volt. Ritkán találok ilyen kedves embert. Kb soha. Senki nem lesz többé ilyen hozzám és ez fáj
2022. márc. 17. 13:09
 9/36 A kérdező kommentje:
Teljesen bekattantam amúgy is minden bajom volt már most meg még ez a trauma is
2022. márc. 17. 13:09
 10/36 anonim ***** válasza:
85%
Azonos neműek vagytok ?
2022. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!