Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 feletti nők!Az arcsimogatás...

40 feletti nők!Az arcsimogatás nálatok szeretetet fejez ki?Kinek és milyen helyzetben simogattátok az arcát?

Figyelt kérdés
Én is leírom, ha valakit érdekel.

2022. márc. 17. 14:02
A kérdező szavazást indított:
igen, szoktam ilyet, nálam szeretetet fejez ki
szoktam ilyet, de nem, nálam nem szeretetet fejez ki
nem szoktam ilyet, de szerintem szeretetet fejez ki
nem szoktam ilyet, és szerintem mást fejez ki, nem szeretetet
14 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Szeretetet (inkább szerelmet) fejez ki, csakis a párom arcát simogatom.
2022. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Megyek az utcán és meglátok egy jókis 40es milfet, elkiáltom magam, hogy "rántotthús" és megsimogatom az arcát.
2022. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is inkább szerelmet.Csak úgy gondoltam valaki a "más" kategóriába sorolja a szerelmet, és nem a szeretethez. :) Meg én is csak a páromét simogatnám meg... De velem más is csinált ilyet, és nem tudom mire vélni...
2022. márc. 17. 15:15
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Van egy apró, 84 éves bácsi az utcánkban. Ő annyira kedves, nyitott, nagyon szeretem. Az ő arcát meg szoktam simogatni, amikor találkozunk, szeretetből.
2022. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
Egyertelmu flortjel.
2022. márc. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező! Nem Te írtál ki korábban egy kérdést, hogy fiatal nő vagy, és van egy nálad jóval idősebb nő, akivel szorosabb a kapcsolatod, mint kellene? Flörtöl, arcon simogat, félt, anyáskodik, ilyesmi. Valami ilyen történet rémlik. :)
2022. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Összekeversz valakivel.Ilyet sosem írtam, hogy félt engem bárki vagy anyáskodik felettem. :))))) De nem baj, bárki tévedhet.
2022. ápr. 7. 00:23
 8/22 anonim ***** válasza:
62%

Bocsánat, kicsit homályosak voltak az emlékeim, de előkerestem, erre a kérdésre gondolok (és valóban, ebben sincsen anyáskodás :'D).


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__11..


Azért jegyeztem meg, mert érdekesnek találtam a sztorit. És az arcsimogatás-motívum nagyon jellegzetes. :)


Bocsi az offért is, mert sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni, 24 éves nő vagyok. :D De szerintem mindenképpen szeretetkifejezési gesztus ez. Én a legintimebb kapcsolataimban élek ezzel (párkapcsolat, testvérek).

2022. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Minek offolgatsz ide, ha az általam feltett kérdésre érdemben nem tudsz válaszolni?!Gondolom nem.vagy 40 feletti. :)))
2022. ápr. 7. 01:40
 10/22 A kérdező kommentje:
Minek írogatsz ide 3-4 offolós választ?!Ennyire irigykedsz, mert neked senki nem simogatja meg az arcod?!?!?!?Nem csoda, undorító vagy, minden -már törölt-megnyilvánulásodból látszik!!!Fárassz másokat, ne a normálisan feltett kérdésem barmold szét baromarc!
2022. ápr. 7. 14:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!