Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik híres emberekkel...

Melyik híres emberekkel találkoztatok?

Figyelt kérdés
En meg sajnos nem találkoztam a Kárpátia zenekaron és Thomas Olde Heuvelten kívül más híres emberrel. Kiváncsi vagyok ti milyen hírességekkel találkoztatok már/ beszeltetek már?

2022. márc. 20. 13:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Martin Garrix
2022. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hát én mikor eladó voltam ruhaboltban akkor a Groovehouse énekesnőjével találkoztam mikor baba ruhát vett.

Meg Shobert Norbit is láttam egyszer még gyerekkoromban mikor edzést tartott a főtéren :D

Akkor a Nox énekesnőjét is láttam már szintén egy főtéri fellépésén, elég elől voltam.

No meg Győzikét és családját is már párszor :D


Igazán híres külföldiekkel még nem, viszont egy ismerősöm igen, Gabriela Spaniccal, akitől kapott egy kis szuvenírt amiből nekem is adott :)

2022. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Taylor Momsen, Jamie Perkins, Ash Costello - velük koncertek után.

Egyszer szembejött velem Lukács Laci is (Tankcsapda), mikor egy tök más zenekar koncertjén voltam. :D Valamint egyszer ugyanígy szembejött velem egy plázában Kertész Géza a Barátok Köztből, de neki nem tudom az igazi nevét.


Xenia Dolgova, Olga Korolova, Alesia Arkusha (Miss Monique), Daria Kolosova - ők személyes jóbarátaim (DJ-k).

2022. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
Deák Bill Gyulával többször beszéltem is. Meg egyszer egy étteremben Vágó István ült a szomszéd asztalnál.
2022. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Napóleonnal. De ez még Toulon ostromának idején történt, amikor még csak ezredes volt.
2022. márc. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Koltai Róbert színész úgy tőlem 20 méterre sétált el az utcán.

Kalapács Józsival találkoztam egy rock klubban, adott autogramot is.

2022. márc. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Graholy Dáviddal!
2022. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hazai celebeket láttam csak:

Szandi, Szabyest, Péter-Szabó Szilvia, Pataky Attila, Fluor

2022. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Mostmár örömmel kijelenthetem, hogy a múlt héten Floor Jansennel és Radics Petivel is összefutottam. Jó volt a Fezen. :D
2022. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Talalkoztal Radiccsal? Woow az érdekes élmény lehetett.
2022. aug. 2. 19:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!