Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért választanak mindig...

Miért választanak mindig engem utoljára tesin a csapattagválasztásnál?

Figyelt kérdés

De van olyan is, hogy egyáltalán nem választanak ki sehova. Utána meg tök kínos kérdezgetni hogy hova tudok még beférni..

Egyébként ilyen játékokban nagyon jó vagyok, egy időben még fociztam is.



2022. márc. 23. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha ezt mi tudnánk.


Lehet nem vagy túl népszerű az osztály körében. De nem tudom, nyilván csak találgatok.

2022. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Mi anno azt nem választottuk


-aki nagyon béna volt

-aki nagyon nagy képű és mindig mindenkit lecseszett, sose passzolt, azt hitte csak ő tud játszani

-akit csak úgy utáltunk

2022. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért nem választottak, mert kövér voltam.
2022. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Hitvány vagy
2022. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Engem sem szívesen választottak, de volt még rajtam kívül egy srác ugyanígy. Engem tartottak a kisebbik rossznak, mikor csak kettőnk közül lehetett választani😁

Egyébként nem utáltak meg semmi, még csak béna sem voltam, csak tudták hogy én kb xarok bele az egészbe és úgyis azt fogom keresni hogy hogyan tudom majd kivenni a legkisebb részt a feladatból.🤷‍♂️

2022. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok, na jó, azért volt aki utált de nem sokan🙄
2022. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Engem sem utálnak (vagy csak nem tudok róla). Szakgimnáziumba járok, és egy jó tanulónak számítok. Éppen emiatt a többi osztálytársam néha strébernek/a tanár kiskedvencének tart.

Múltkor is pl egyedül engem engedtek el szünetben hogy elmenjek a pékségbe, viszont a többieket akik utánam pár perccel kérdezték meg a szaktanárt, ők már nem mehettek el.. Emiatt az osztálytársaim eléggé pikkeltek rám amikor visszaértem.

2022. márc. 23. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, pont nem érdekeltek a hülye tesi órák.
2022. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát utálnak. Tudjuk is a választ, ennyiből neked is tudnod kéne :'D
2022. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!