Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idősebb, korosabb, korosztály?

Pomazi73 kérdése:

Az idősebb, korosabb, korosztály?

Figyelt kérdés
Ti is megmosolyogjátok az ifjúságot? Azt hiszik milyen nagy menő dolgokat csinálnak de te már ráuntál ezekre mire ő megszületett. Sokan azt hiszik ilyet csak ők csinálnak.

2022. márc. 25. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Így van.

45F

2022. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Te is valószínűleg ugyanígy kezdted, nem értem, mit vagy úgy oda magadtól.
2022. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
94%
Időnként szoktam itt olvasni a hozzászólásokat,megmosolyogtató a fiatalok szexuális kultúrája,remélem nem jellemző mindenkire.40+N
2022. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mosolygom meg, voltam én is fiatal, nem érzem magam csak azért különbnek másoknál mert idősebb vagyok.
2022. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3/2 nem vagyok oda magamtól de nem is nagy a szám. 3/3 sajna ez van. Ilyen világot élünk.
2022. márc. 25. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kifejezetten idős, de nem mosolygom meg őket emiatt. Nem vagyok betokosodott, én is szeretek sok dolgot, amit a fiatalok élveznek. Meg is szól miatta a korombeliek egy része, de nem igazán érdekel.


Egy dolgot vettem észre a fiataloknál, amit én már nem csinálok (és örülök neki) : hatalmas energiákat fektetnek arra, hogy hülyeségeken pörögjenek. Piszlicsáré dolgokon lovagolnak, amik nem fognak számítani végső soron. Mert jaj, mi lesz ha egy évvel később kezdem az egyetemet, mi lesz, ha 25 évesen pályát váltok... Mi lenne? Jaj mi lesz, ha egy embernél többel feküdtem le, mielőtt férjhez mentem, jaj mennyire kell nekem az az x százezerrel drágább autó, jaj de fontos, hogy a gyerek az xy gimibe menjen, mert ha nem egy nagynevű valamibe jár, mennyire nem lesz esélye, jaj de rossz az a másik, aki pénteken elmegy sörözni, biztos alkoholista lesz és kisiklik az élete, jaj ha nem pánikol meg nélkülöz húszévesen eléggé, mennyi idős lesz, mire gyereke, diplomája, háza lesz... Kit érdekel? Nem fog ez számítani. Mindenki leszarja. Kár ezek miatt rosszul érezni magad a fiatal éveidben. Rengeteg hülyeség miatt cikizik egymást és érzik magukat kevesebbnek. Rengeteg dolgot nem mernek meglépni, mert egymást szégyenítik miatta. Pedig ezek a dolgok fölöslegesek. Nem ezeken múlik.


És látom, hogy a mostani 40esek nyomják ezt a sok hülyeséget beléjük.

2022. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!