Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselkedik ugyvalaki...

Miért viselkedik ugyvalaki mintha lepras lennék?

Figyelt kérdés
Sportoltam világ életemben ami látszik, nem vagyok annyira csúnya és igen adok magamra!!! A helyzet a következő... Akarva akaratlanul ha egy légtérben kerülsz valakivel vagy az utcában ahol laksz el megy melletted valaki mint írtam akarva vagy akaratlanul is ranezel mivel van két szemed. Konkrétan az egyik férfi látványosan el is fordul mintha lepras lennék!!! Akivel ha volt incidensek se viselkedtem így senkivel se más velem. Meg egy helló se volt, hogy azt mondjam talán bunkó szóltam volna hozzá. Másik véglet olyan szinten néz át rajtam mintha nem tudom tényleg valami rút boszorkány lennék... De persze volt rá precedens, hogy rám nézett akkor még tudott volna ölni a szemeivel. Miért viselkedik így valaki? Nekem ez teljesen új... Elég sűrűn futok ősze az illető pasival szóval egyáltalán nem tudom mire gondoljak... A normális segítséget előre is nagyon szépen köszönöm! N.
2022. márc. 26. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Próbáltad már megkérdezni tőle?

Illetve a másik dolog, ami eszembe jutott: biztos, hogy nem így viselkedik mindenkivel?

2022. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 #reggel mikor jött velem szembe konkrétan úgy át néz rajtam... Nem igazán akartam ebbe megzavarni...:) Ezért se próbáltam még megkérdezni...
2022. márc. 26. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha kihívóan nézed, bámulod, így jelzi, hogy nem érdekled, hagyd békén.
2022. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy egyszer se bámultam... Mivel az embernek van szeme így akaratlanul is rá néz az ember a másikra... De lehet én vagyok a hülye
2022. márc. 26. 15:53
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Biztos hormonzavaros, mert a nők szoktak így viselkedni!
2022. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
😀 Ezt, hogy érted?
2022. márc. 26. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Hát ahogy írtam. Én csak nőknél tapasztaltam ilyet. Mikor úgy néz rám mintha ki akarna herélni, közben meg még csak egy szót sem váltottunk egymással soha, hogy esetleg megbánthattam volna valamivel.


Ez az "átnézek rajtad", is ilyen tipikus női játszmázás. Mikor pontosan tudja, hogy ott vagyok, de úgy tesz mintha nem tudná.

2022. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy alapból ilyen. Az is lehet, hogy,szimplán idegbeteg, utálatos ember. Ha abszolut nem ismeritek egymást, miért érdekel?

Magamból kiindulva: én utálok másokat megbámulni, ráadásul már többen mondták, hogy csúnyán nézek rájuk, pedig épp semmi rosszat nem gondoltam. Mondjuk nálam közrejátszik, hogy szarul látok és hajlamos vagyok amugy is elmerengeni. Szóval csak ugy látják...közben meg teljesen békés, hétköznapi dolgokon jár az agyam, a másik meg épp azt hiszi, épp átkot szórok rá.

2022. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen a tekintete, viselkedése.

Amíg nem ismered, addig ne ítéld el! :D

Bár így szövegből nem tudom hogy néz ki pontosan.

Ha neked zavar, odamész és megkérdezed.


Nekem pl fényérzékeny a szeme, és úgy nézek ki, mintha mérges lennék :D

2022. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Mit sportolsz? Lehet, hogy azért, mert nem ért egyet a sport általi külalakoddal, így lenéz, ami szerintem gáz hozzáállás lenne részéről.
2022. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!