Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatak nők 80-90%-a valóban...

A fiatak nők 80-90%-a valóban beképzelt / nagyképű vagy rosszul gondolom?

Figyelt kérdés
Kialakult bennem egy ilyen sztereotípia hogy a fiatalabb nők beképzeltek, magukat szépnek, okosnak tartják, a nem gazdag és nem jóképű férfiakat lenézik.
2022. márc. 26. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen, valóban felszínes és szűklátókörű vagy.
2022. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem összekevered a lenézést azzal, hogy nem akarják széttenni a lábukat minden jött-mentnek aki megkívánja őket.
2022. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
75%
Szerintem inkább nagy részük önbizalomhiányos és elégedetlen magával.
2022. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nincs így, egyszerűen olyan mértékű alázatot, és indokolatlan kedvességet vársz el a nőktől, ami nem realisztikus. Sok férfi fejében az, hogy egy nő nem teljesen behódoló minden férfival kb felér azzal, mintha rusnya csóró gcinek hívta volna.
2022. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem olyan kis félénkek.

Én egy egyetemen dolgozok, tele vagyunk csajokkal... jönnek oda, köszönnek hogy "jóó napooot"... úúú gondolom magambam, ne tegyél már gyászba kislány, nekem ne jónapotozzál, nem vagyok én olyan öreg...

Az ilyen nagyon törtető, nagyon karrierista csajszok sok szempontból pont olyanok, mint a 12 éves kislányok. Kislányok...

2022. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
69%

Én beképzelt és nagyképű vagyok, imádom magam, de közben nem nézem le a szegény férfiakat, vagy nem tudom mire gondolsz pontosabban, de nem nézem le, mindenkivel jóban vagyok, de evidens, hogy olyan férfi nekem nem kell, akit ÉN nem látok helyesnek, de ez fordítva is biztos igaz. Ki az a hülye férfi, aki olyannal van együtt, aki abszolút nem tetszik neki? Kár álszenteskedni.

Az meg hogy szegény? Hát elég szubjektív. Én is csóró vagyok a lölöhöz képest, érted.


Csak mert te,-ezek szerint ronda és csóró vagy, remélem felfogod, hogy emiatt alakult ki benned a sztereotípia, de nem minden nő nagyképű meg mit tudom én. talán, ha egy szintén ronda és csóró nőt észrevennél, aki a te szinted, máris megbékélnél a nőkkel.

Az más kérdés, hogy én valóban az vagyok, de én más okból lettem ilyen.

2022. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem beképzeltek, és nagyképűek, hanem egyszerűen fogalmuk sincs a körülöttük lévő világ működéséről. Annyira bele vannak már kényelmesedve a dolgokba , hogy természetesnek vesznek mindent ami körülöttük van luxus. Sajnos a legtöbb az orra hegyéig sem lát.
2022. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Azert azt nem mondanam... viszont eszrevettem, h joval kevesebb olyan csajt latok mar aki az esetem. Nyilvan nekik meg en nem vagyok az. Sok az ugyanolyan csaj, mint a futoszalag. Regen szerintem sokkal kulonbdozobbek voltak. De igy is tud mindenki ismerkedni csak jo helyen kell
2022. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Az internet óta megy náluk az egotuning 1000-rel.

Aztán már annyira szupertökéletesnek hiszik magukat, hogy közben nem veszik észre, emberileg már kb a semmi szint, amin üzemelnek.

Ja, ilyenkor egyből jön, hogy biztos lúzer vagyok, meg nem érem el azt a szintet, stb....

Nemnem, ha perpillanat kellene is barátnő, egy igencsak valami átlag alatti nőt választanék éppen ezért, mivel a személyisége a fontosabb.

2022. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Jól gondolod, de a hasonló gondolkodású emberekre kitaláltak egy szót: incel, innentől kezdve magyarázkodni sem kell, csak beskatulyazzak az embert. Amíg az online felületeken megy az ego hizlalasuk, ami a férfiak hibája, addig nem lesz jobb a helyzet. Egyszerűen hanyagolni kéne őket de nemcsak az interneten, az utcán, szórakozóhelyeken, stb...mindenhol, nem kiéhezett kis pincsi módjara loholni utánuk, rájuk sem kell nézni, tök mindegy hogy néznek ki, hogy viselkednek. És nem tudom eléggé hangsúlyozni de mi férfiak vagyunk ebben a legfőbb bűnösök. Érdekes helyzet állna elő sok nőnél ha elmaradnanak a "hódolok", biztos van aki örülne neki mert már elege van belőlük, ez nekik is csak jó lenne. Nagyon érdekes eljátszani a gondolattal milyen világ lenne ahol a férfiak érdektelenséget mutatnak a nők iránt, sajnos ez csak egy utópia.
2022. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!