Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az egyik unokatestvér kiköltözött külföldre, a férje tartja el leginkább, büszkeséggel meséli, hogy mázsákat szokott emlegetni, de már elég erős, megszokta a munkát. Elég szépen élnek. Mindig vásárolgatnak, aztán verik a mellüket, hogy kemény munkával, szépen élnek. Ez elég a sikeres élethez, de másokat lenézni, meg bunkó módon viselkedni a családtagjainkkal nem szép dolog. Ti is büszkék lennétek így, ha nem lennétek emberségesek?
2022. márc. 29. 15:40
 1/6 A kérdező kommentje:
A férje meg egy papucs, aki keményen dolgozik, de a felesége stílusát eltűri.
2022. márc. 29. 15:43
 2/6 A kérdező kommentje:
Lenne tudása szellemi munkát is végezni, de eltartja a családot, csak ez számít.
2022. márc. 29. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Beittá délután vagy mizu arrafelé?
2022. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég paraszt viselkedés az anyagi helyzetet bárki orra alá dörgölni. Örömködni lehet, ha pl volt egy iszonyatosan jó nyaralásuk amit pozitív élményként lehet tálalni (amennyiben az tényleg élménybeszámoló, és nem csak menőzés). De kifejezetten arra verni a mellünket, hogy mennyi pénzünk van egyszerűen ízléstelen. Én elmondanám neki, hogy őszintén örülök hogy ilyen szerencsések, kívánom hogy maradjon is így, de nem kell az orrom az alá dörgölni. A családtagjaink egyébként sem az egónk fényezésére vannak.
2022. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell hagyni. Tudod én azt unom a "kedves" családomban hogy basszogatnak amiért háztartásbeli vagyok. Mi megbeszéltük hogy miért hogyan stb... Mi közötok van hozzá?
2022. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy nem az ő teljesítményük nagyobb, hanem olyan helyen vannak, ahol mindenki sokkal jobban él. Ez az egész vagyoni különbség dolog a nyugat és a kelet között igazából elég durva. Magyarországon nem is tudja az ember mennyivel több pénz van nyugaton, azt hiszi az ember valamivel, de nem azt gondolja, hogy ilyen háromszoros szorzók vannak.
2022. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!