Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van, aki nem néz tévét, nem...

Van, aki nem néz tévét, nem játszik gépen és filmeket se néz sűrűn? Mit csinál helyette?

Figyelt kérdés
Gyerek nélküliekre gondolok. Én egyiket se csinálom és tőlem kérdezték, mit csinálok tévé helyett. Nem tudtam rá választ, mert nem tudom, mi az, amivel a tévét helyettesítem. Maximum neten olvasgatok, keresgélek, de közben csinálok mást. Nem tudok egy helyben lenni és figyelni valami monitorra vagy képernyőre.
2022. márc. 29. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyen vagyok. Szerintem ez az a kérdés, hogy mit csinálsz szabadidődben, nem a tv helyett a lényeg. Én olvasok vagy neten vagy könyvet. Vagy zenét hallgatok, esetleg gitározok, sportolok.
2022. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah meg chatelek emberekkel, meg dumálok.
2022. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha ilyen helyzet alakul ki, akkor a falat szoktam nézni...vagy elmegyek vezetni, szórakozni ha van rá pénzem ennyi.
2022. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sör.
2022. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sétálok a kutyával, nyelvet tanulok 3x 1 óra + házi írás. Nyelvtanulás előtt és kutyázás előtt se néztem tévét. Edzés talán, ami megvolt akkor is. Amíg Magyarországon éltem,addig hétvégén haverok. Itt unalmas ,költözésben vagyok,de akkor se tévézek.
2022. márc. 29. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Rohadt sokat gyakorizom és netezgetek ami sokkal nagyobb idő kidobás mint a többi együtt.


De például hétvégente amikor tehetem akkor kirándulok, túrázom, barátokkal vagyok, programot szervezek.


Minden héten vannak teljesítménytúrák szervezve, de vannak instant túrák, jelvényszerző túrák.


Például egy ilyen:

[link]


Csak az, hogy mondjuk elmész a Budai várba, vagy Esztergomi várba, Visegrádra 1-2 nap/helyszín. Plusz ott vannak a nehezen elérhető pontok amihez meg 10-20 km-t kell sétálni.

2022. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sportolok, kaját csinálok, állataimmal foglalkozok, és vége,
2022. márc. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az emberek este alvás előtt nézik a tévét. Vagy szabadidejükben,esetleg rossz időben. Nálam ennyi sincs. Alvás előtt nem is bírnám elviselni, ha zajban kellene lennem. Ez az érdekes, pedig mennyire népszerű dolog tévén elaludni.
2022. márc. 30. 06:53
 9/10 Metionin ***** válasza:
Jelen, sportolok meg olvasok, ha van időm, akkor rajzolok meg festek. A játék nem köt le, tévét 15 éve nem nézek, nincs is. Filmet elvétve.
2022. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Filmet keveset nézek, sorozatot szinte egyáltalán nem, regényt sem olvasok.


Viszont mindig érdekel valami, vagy egyszerre több dolog, kötöttpályás közlekedés, a magyar vasút kezdetei, emberi test működése, egészség, atomerőművek, háztartási gépek, Windows, fényképezés, macskák, New York City stb.

Tehát olvasgatok az interneten cikkeket és fórumokat, kisebb részben videókat nézek.


Nálam a filmnézés is olyan, hogy sokszor megfog a témája, háttere, története és volt már, hogy hetekig olvasgattam róla. Pláne, ha valami megtörtént eset, mert akkor arról olvasgatok napokig, hetekig.


Engem ez kapcsol ki, nekem ez a zen, a flow.



Amúgy munka melletti tanulás miatt kevés a szabadidőm, ezen kívül sportolok is. A fotózás is hobbim és a növények "tartását" is idesorolnám.

Nyilván szervezek programokat, találkozom barátokkal, bár az átlagnál jóval ritkábban, mert igénylem az egyedüllétet.

2022. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!