Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feljelentett egy fiu mert...

Feljelentett egy fiu mert irkaltam neki, felek hogy rendorsegi level fog jonni. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Irtam neki parszor miutan letiltott masik profilbol. Azt mondta most mar feljelent mert zaklatom.

Le kepernyofozta amiket irtam azt mondta megmutatja a rendorsegen.

Még itthon lakok, felek hogy rendorsegi level fog jonni a postan, es ha a csaladombol valaki mas veszi at es felbontjak elsullyedek szegyenemben. Ok mennek ki mimdig a postahoz. Sosem jon levelem sehonnan, es ha most jonni fog a rendorsegrol en nem tudom mit csinalok.

Mit tegyek?

Ez mar biztos hogy feljelentett. De ha o ezt megtette azert mert irtam neki parszor es soha csunyat!!!!! Akkor en meg megmondom a rendoroknek hogy azert irkaltam mert megeroszakolt es nem tudtam feldolgozni. Ugyse derul ki hogy hazudtam. De nem jelentem fel, csak ezt fogom alitani es kesz.


2022. márc. 29. 22:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Honnan derulne ki hogy nem volt semmi koztunk? Ha o igy szegyenbe tett majd en is abba teszem
2022. márc. 29. 22:24
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
nyugi, 14 eves nem tehet feljelentest
2022. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Húzd meg magad, és ne kezdj el hazudozni!

Tanulj belőle, ha valaki nem kíváncsi rád hagyd békén.

2022. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Akit megerőszakolnak az nem kezdi el még zaklatni az "erőszakolóját" 😅

Egy pszichológiai vizsgálat rögtön megmutatná hogy hazudsz

Ilyenekkel nem játszunk mert aztán hamis vád miatt még mehetsz is befelé🤣

2022. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt mondom azert irtam mert nem tudtam feldolgozni
2022. márc. 29. 22:51
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát a képernyőfotókból úgyis hamar kimerül mi a valódi téma
2022. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerinted egy ilyen írás után meddig tart lenyomozni az ip címedet, az internetes tevékenységedet, rátalálni erre a friss írásra és taknyosra szopatni a szádat érdem szerint?
2022. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Ne fokozd a bajt! A hamis rágalmazás is bűntett. Ráadásul súlyos dologgal vádolnád meg, olyannal, amivel nem viccelünk. Kiderítik, hogy hazudtál, ez a dolguk. És akkor leszel csak igazán szégyenben.


Nem mellesleg te tetted magad szégyenbe azzal, amit csináltál, nem ő. Tanuld meg vállalni a felelősséget a tetteidért. Ez egy jó lecke, majd elbeszélgetnek veled a szüleid, meg a rendőrök és annyi. Nem hiszem, hogy súlyossá válna, ha nem teszed azzá.


Amúgy miért zaklattad valójában?

2022. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Ezek után tudod mikor hiszem el hogy nem érdemelted meg a feljelentést...
2022. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Ezért ülni fogsz, hosszú, kemény éveket😂
2022. márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!