Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oldalt hány db igazi nő...

Az oldalt hány db igazi nő használhatja?

Figyelt kérdés
Én 0ra tippelek.

2022. márc. 30. 01:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
29%
Annál több, de szerintem olyan 90-10% lehet maximum a nemek aránya. A pasikon belül meg bőven 95% felett (azaz 20-ból 19) aki ismerkedési oldalnak nézi a GyK-t és chatizélni/kamerázni/dugni de mán' akar.
2022. márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Én nem ismerkedni akarok viszont kötetlenül dumálni egy nővel ilyen témában nagyon jó lenne. Úgy hogy mindketten anonimek vagyunk. Ez nekik miért nem izgalmas?
2022. márc. 30. 01:23
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
darab..? 😂
2022. márc. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon sok nő használja az oldalt. De ezt a kategóriát sokan elkerülik a sok gyökér miatt.

Az ezotéria tele van velük. Na azt meg en kerülöm. :D


29/F

2022. márc. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Miért tippelsz nullára? Vannak itt nők szép számmal, csomó válaszból érződik is, hogy nő írta. Én is nő vagyok, bár sokszor leszólnak, hogy csak egy unatkozó troll hülyegyerek vagyok, pedig ha tudnák... Viszont nem akarok dumálni privátban senkivel, mert nekem unalmasak az itt szokásos témák, nem izgatnak, nem hoznak lázba, nyűg az egész. Amik engem érdekelnek, azok viszont érdektelenek a többség számára, nem is nagyon kapok sosem értékelhető válaszokat a kérdéseimre. :D
2022. márc. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%
#2 azért nem izgalmas nekik mert nők, mert nem úgy működnek mint a férfiak. Bocs, de a "kötetlenül dumálni a szexualitásról" szöveg eléggé chatizélősnek hangzik...
2022. márc. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
Én is nő vagyok, szoktam is itt válaszolni, kérdezni már szinte soha, de privát cseverészni nem szeretek. Főleg ebben a témában. Legfeljebb ha olyat kérdez valaki, amiben tényleg tudok segíteni. De privátra nem ez a jellemző...
2022. márc. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
Én pl lány vagyok. Eszem ágában sincs itt "kötetlenül beszélgetni" szexről, vagy ismerkedni stb.. A kedvencem pedig, ha visszautasítom őket akkor egyből k*rva vagyok :D szóval látszik a színvonal.
2022. márc. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
96%
Én is nő vagyok. A teherbeesés kategória is tele van "velünk" :D
2022. márc. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
14%
#9 Ma már férfiak is eshetnek teherbe.
2022. márc. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!