Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS! Nagyon szeretnék Jordan...

SOS! Nagyon szeretnék Jordan 1 Mid cipőt, de szüleim 70 ezer forintot nem szerenének költeni egy cipőre. Most találtam egyet a KREEN CIPŐK oldalon 20 ezer forintért. Megbízható oldal?

Figyelt kérdés

#cipő #Jordan #Sneaker #Jordan 1 Mid #Kreencipok.c@m #kreen
2022. márc. 31. 16:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Esetleg használtat megéri venni?
2022. márc. 31. 16:40
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Ízlés dolga, nekem használt ingyen sem kellene.
2022. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

11. Beépített labgombával együtt?? 😂😂😂


Ajanlom h nőj fel es ne masoknak akarj megfelelni!


Nekem hetszámjegyű a bruttóm, de soha nem adnék ki 70ezret egy sportcipőért.

2022. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

15-16 évesen én is olyan hülye voltam, hogy ha rajtam múlt volna, egy átlagos havi fizetésért vetettem volna cipőt. Mondjuk én nem is mertem a szüleimnek mondani, hogy olyat szeretnék.

Nem tudsz elvállalni valami munkát? Aztán ha összejött rá a pénz és még akkor is cipőre akarod költeni, akkor megveszed.

2022. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amúgy a jordan 1 nincs 70k inkább 50 körül

Vállalj valami munkát,esetleg gyűtsdt a zsebpénzt ha túl fiatal vagy diákmunkához,és ha összegyűlt vegyél valami 50k alattit. Dunk low/high AF1 Jordan 1 high ezekből a "simákat" 50k alatt megkapod pl. Aboutyouról (legit oldal nem árulnak kamut).

De persze csak ha ennyire fontos a drága cipő. Sinsayben 9k ért vettem olyan cipőt,úgy néz ki,hogy simán lehetne egy drágább sneaker is. Haverjaim leültek mikor mondtam az árát xD Én az egész gyerekkoromat leéltem olcsó cipőkben,igaz akkor még nem volt ez a sneakerbuzéria,akkor még az okostelefon (Iphone samsung S széria stb...) volt a státusszimbólum. Persze nekem csak olcsóbb kínai volt xD Visszatérve a cipőkre,már rég nem vagyok gyerek,és most vettem meg életem első "drágább" sneakerét (AF1 07 panda). 48k-ért,és az en korosztályomban meg pont azért kapom az ívet hogy fsznak vettem ennyiért cipőt mikor a 10-ezres noname is ugyanazt tudja. De hát ez ilyen xD

dec. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amúgy az oldal tuti kamu

Aboutyou Zalando Sizeer ezeken nézelődj,mind legit oldal,igaz 30k-ért nem kapsz hypebeast típusból eredetit sehol,ha esetleg faket akarnál akkor marketplacen árulnak 20-25k közt jó minőségű utánzatokat. Bár én kamut nem vennék,akk inkább kinyögöm az eredetit,vagy járok a sinsayesben (akármilyen olcsóbb) az is jól néz ki😃

dec. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!