Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen algoritmus alapján...

Milyen algoritmus alapján dobálja fel a fb az ismerős lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Több verzió látott napvilágra már jó ideje, de most a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.
2022. márc. 31. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom az alap saját adatok alapján amit általában kitöltesz, és a keresési eredmények alapján.
2022. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. tudom, de ha vkit többször megnézek aki nem az ismim, azt előbb utóbb egy darabig ki rakja, hogy ismerhetem.
2022. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az általad önkezeddel kiszolgáltatott személyes adataid alapján.
2022. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában az ismerősök ismerősei, akiket jó eséllyel te is ismerhetsz. Viszont pl van egy olyan accountom amin direkt nincs senki ismerősöm, ott gyakran mintha az általam nézett lányokhoz kísértetiesen hasonlókat dobna a kit ismerhetek gomb. Lehet véletlen összefüggés, de simán kinézem hogy külön algoritmus van rá. Legyen az póz, arctípus, haj, ruha. Emlékszem pl nemrég egy központi facebook hibára, órákon át szinte a legtöbb kép nem jelenítődött meg, viszont helyette megjelentek érdekes addig láthatatlan tag szövegek, a képet olvasó algoritmus általi kulcsszavak. Azóta már bármit elképzelhetőnek tartok a facebook kapcsán.
2022. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer csak kinyílik a szeme ennek a sok ostoba birkának... :/ Talán. Eddig lassan két évtizede nem tudták még felfogni, hogy ez a kib*szott "közösségi" oldal mit csinál, és miért hozták létre.
2022. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 ha ennyire okos vagy és mindent tudsz akkor várjuk a válaszod!!! 😀😀😀😀🤣
2022. ápr. 1. 07:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Már elmondtam a választ :) Ha te is "ennyire okos vagy és mindent tud...nál", akkor fel tudtad volna fogni az üzenetem tartalmát.


Csók–csók, puszi–puszi :*

2022. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már el mondtad? Szoptam volna ki a kisujjambol? Hm felettébb inteligens ember vagy! Tudod kit puszilgass....
2022. ápr. 2. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!