Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ism.ertek olyan személyt,...

Ism.ertek olyan személyt, akihez egyszerűen nem illik az autója?

Figyelt kérdés

Az ihlette a kérdést, hogy ismerek egy külsőre/belsőre nagyon szerény, kissé igénytelen, de művelt párt, akik egy fekete BMWvel maszkalnak, nem illik hozzájuk egyáltalán. Szerintem olyanok vesznek BMWt akiknek legalább egy kicsit számítanak a külsőségek (nem rossz értelemben, igényesség szempontból akár), ők meg pont olyannak tűnnek, akiknek nem számít, pont ezért meglepő hogy ilyen autójuk van.

Rajtuk kívül mást nem láttam még, akikhez ennyire nem illett volna a kocsijuk, amúgy nem is foglalkozom ilyesmivel, de ez feltűnt.


2022. márc. 31. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen tetszik nekik. Nem kell ezt túlbonyolítani
2022. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt egyszer egy baromi nagykepu fonokom, allandoan arcoskodott, nagyon-nagyon nem birtam, a ceges kocsija bmw volt, ami nem illett hozza mert amugy egy csicska volt a csavo raadasul baromi zsugori volt, sosem volt hajlando fizetni kb semmiert, meloban ebedeknel is mindig mindenhol a napi menut ette mert az volt a legolcsobb
2022. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát...1x láttam egy kigyúrt tarfejű S-es pólós "autókereskedő" típusú fazont egy rózsaszín VW Bogárban...😄
2022. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dzsoki ***** válasza:
Részletek? Lehet,hogy ajándékba kapták? Olyan maffiózó adta nekik,akitől így nem lehet elvenni. Tehát,egyfajta strómanok. Egyébként,mi illene a párhoz? 20 éves Swift?
2022. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiammal vettünk autót /hasznaltat/. Én jó régen vezettem, neki meg még nem volt jogsija. Először olyan köztes megoldásra gondoltam - ami kicsit hozzám és hozzá is illik- Aztán inkább egy O hozzá illő vettünk. S.kek Ford. Utólag ennek örülök mert sokkal többet használja mint én. Hozzám egy noiesebb autó illene. De amúgy imádom.
2022. ápr. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!