Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálok élni,már unom az...

Utálok élni,már unom az egészet,elegem van,mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már unok mindent,iskola szar,utálok haza menni..

Kábé hogyis fogalmazzak:

Életemben bármit csinálok,lehetek jó arc meg kedves meg minden vagy ellenszenves senkiházi folyton rajtam csattan az osztor minden szarért,főleg már abból is elegem van hogy más csinál valamit és rám van fogva vagy kitalálnak hülyeségeket.

Már komolyan mondom,meg az életben csinálok vagy akarok csinálni valamit és eltervezem más meg tönkre teszik mert neki úgy jó,és ha ezért leordibálom még én vagyok az szemét mocsok..

Már annyira elegem mindenből,emberekből,az egész életből,mert már kezdem unni hogy mindig rajtam vezetik le az emberek az streszüket,szüleim idegbetegek,tesvérem is gyűlöl..

És nem írok többet,mert mivel nem akarom úhogy úgy tűnjön hogy sajnáljgatsam magam,de szerintettek mit csináljak?

Egyszerűen már kezdek bekattani,csak az érzem hogy csak nekem az a tipikus keserű,fos jár mindenben.



#depresszió,öngyilkosság,öngyilkossági gondolat,utálság
2022. ápr. 2. 13:22
 1/6 franciasrac ***** válasza:
Ezt kérlek ne csináld amire gondolok. Szép az élet, rengeteg dolog csinalandó, csak egy nehéz időszakon mész át most. Hidd el csak jobbulni lehet, én is így gondoltam pár éve és most teljesen jól érzem magam, imádom az életem, zseniális barátaim vannak... Eddig csak erős kell maradnod, találj egy hobbit amivel foglalkozhatnál, probálkozz jókedvű emberekkel találkozni, talán el is mehetnél az otthonodról külföldre egy pár hétig vagy hónapig, ki tudja? Amúgy ne add fel, nem éri meg.
2022. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy a tiédnél nagyobb problémjú emberek sem adják fel. Van tető a fejed felett, iskolába jársz, van családod. Másnak ezek nem adatnak meg. Az, hogy mit hogyan kezelsz, vagy mennyit teszel abba, hogy az adott dolgok jók legyenek, milyen a kapcsolatod a családoddal, nyilván rajtad is múlik. Az élet szar, ezzel vagy megtanulsz együtt élni, vagy nem. De így is jobb sorod van, mint millió más embernek.
2022. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami levegőváltozást nem tudnál csinálni? Elköltözni másik városba, másik munkahelyet keresni, hátha, ott jobb arcokkal találkozol!?
2022. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Meditálj
2022. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a jó dolgok érzékelésére kevésbé képes az agyad, mert valamiért így alakult. Ezért tűnik olyan borúsnak minden. Az enyém pl. ilyen. Egy pszichológust megpróbálhatnál, vagy mivel eszedbe sincs, valami önsegítő könyvet, pl. ezt: [link]
2022. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha feltennéd a kérdést, és mélyen belegondolsz, hogy mit tehetnél, hogy VALÓBAN jobban érezd magad, - akármilyen kis dolgot is - akkor találnál erre választ, de azt gyanítom, hogy inkább azzal van a gond, hogy nem teszed ezeket meg.


Miért nem? Milyen ellenállás van az agyadban hogy jól érezd magad?


Szerintem minden nap döntesz ha tudatosan, ha nem tudatosan, és aszerint alakítod az életed, és azt a levest eszed, amit főzöl.

És így vagy úgy de meg eszed, még akkor is, ha kiöntöd.


Tehát szerintem tedd fel minden nap magadnak a kérdést, hogy mivel teszed ma szebbé a napodat, mit teszel azért, hogy boldogabb legyél...


tűzz ki rövid, közép és hosszútávú célokat.


gondold át a nap végén, hogy milyen szép dolog ért és addig erőltesd az agyad, amíg legalább egy eszedbe nem jut.

2022. ápr. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!