Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A m. emberek tényleg ilyen...

A m. emberek tényleg ilyen agyhalottak?

Figyelt kérdés
Ha így haladunk ez az ország a süllyesztőben végzi. Komolyan a Fidesz ilyen simán tud nyerni mindig? Komolyan ez a magyar nép egy nagy csalódás a számomra, és a történelemben mindig a rossz oldalra állnak. Bár egy fejlett, nyugati országba születtem volna, azzal a felfogással inkább egyetértek. A fidesz mindegy lenne sose írnának ki választásokat, mert semmi értelme, csak a kampányra elment a sok pénz. De ezek fognak következni: élelmiszerhiány, megnövekedett árak a boltokban, 700 forintos benzin.
2022. ápr. 3. 21:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még az ukránok is komolyan mondom különbek, mint mi, ott is kétfordulós választás volt.
2022. ápr. 3. 22:03
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Horthy, Kádár, Orbán. Ha éppen nem volt választása a népnek, akkor is boldog és elégedett, ha már volt választás, akkor is őket választotta.


Szolgaország szolgaságot érdemel. Semmi többet.

2022. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg hogy egy ilyen párt is mint a Mi hazánk is bejut a parlamentbe, ami náci és a fidesz testvérpártja, hát ez szégyen.
2022. ápr. 3. 22:07
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
nyert a fidesz?
2022. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
4: nyert hát...
2022. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Ezek szerint úgy tűnik, mindenképpen kell a népnek egy megmondó, mint valami szülőfigura, aki amit mond, az ÚGY VAN, mert ha ő mondta, akkor csak igaz lehet. Minek is felúlvizsgalni és sajat magunnnak megbizonyosodni?

Pszichológiában jártas talán tudja, hogy hol van a többség elakadva, melyik az az életszakasz, ahol a felettesnek bármit elhiszünk, felülvizsgálat nélkül....

2022. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
A fura az, hogy ha holnap megkérdezne vagy 100 embert valaki, akkor mind a 100 azt mondaná, hogy: "Áh, én nem szavaztam a Fideszre, áh, én nem".
2022. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
"Még az ukránok is komolyan mondom különbek," és mégis miért "megszavaztak" egy tolvaj amcsi bábot , hunter dollármiliárdos ukrán kormánynak köszönhetően
2022. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Akik nem mentek el szavazni, azok lesznek a leghangosabbak, hogy ők nem szavaztak a Fideszre. Pedig megfordíthatták volna ezt az eredményt.
2022. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
7# jól gondolod
2022. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!