Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megreklamálhatom amiért nem...

Megreklamálhatom amiért nem volt a repülőn nekem oxigénpalack?

Figyelt kérdés
Szóltam is emiatt felszállás előtt. Annyit mondott a stewardes hogy nem lesz rá szükség.
2022. ápr. 9. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

ha csináltál képeket, videót a hiányosságról.Kitöltötted afedélzeten az angol nyelvű reklamációt, amit minden repülőtársaság tart arepülőn csak kérni kell, ha valami problémád van.Utána aláírta két tanu, és min egy stewardes.Akkor leszállás után hivatalosan panasszal élhetsz.

Ebből neked mik voltak meg?

2022. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok angolul.
2022. ápr. 9. 15:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Mellettem meg 2 kínai volt, azok se tudtak szerintem. Mégis miért foglalkoznának ilyesmivel? Érteni se értenék. Én se írnék alá semmit senki idegennek.
2022. ápr. 9. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
eskü összegyűjtöm a kérdésed linkjét, és beteszem a legközelebbi "fúj lusta vagyok miért kell megtanulni angolul" című sírás alá....
2022. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!