Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy a háborús...

Normális, hogy a háborús helyzet miatt néha azt érzem, hogy mégsem jó ötlet elköltözni a szülői háztól?

Figyelt kérdés
Vidéken élek egy faluban a szülői házban. Mindenes rendszergazdaként dolgozom, de kicsit itt beragadt a karrierem. Nagyon szeretem a környéket, ahol élek. Szívem szerint a szülővárosomban vennék házat, és ott próbálnám a karrierem felépíteni. Ezen a környéken kevés állás van az IT-ben. Néha a munkahelyem hülyeségeiből elegem van, és mennék fel Pestre dolgozni. Volt is pár interjú behívásom mostanában a profession-ön keresztül. Kiszámolgattam, hogy kb. januári árszínvonalon, meg tudtam volna élni úgy Pesten, hogy nem csak vajas zsemlét eszek. Viszont nem tudom, hogy mennyit fognak nőni az árak. Abban biztos vagyok, hogy annál az összegnél (kb. nettó 300.000 forint) nem nagyon kérhetek nagyságrendileg többet. És nem vagyok biztos benne, hogy meg tudnék élni úgy, hogy ne kelljen esetleg nyomorognom is. És így most nem tudom, hogyan építsem fel az életem. 29/F

2022. ápr. 9. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Hát egyre többször rebesgetik hogy hamarosan véget érhet a háború...vagy így vagy úgy. Vagy elérik az oroszok a céljukat, vagy nem és ez esetben kivonulnak Ukrajnából, mert hatalmas veszteségeik vannak minden téren.Ezt pedzegetik hogy így vagy úgy de nyárra véget érhet.Akkor azért majd szépen csendben kezd visszaállni az élet minden téren a normál kerékvágásba.Szerintem legyél kicsit türelemmel...és pár hónap múlva kirajzolódnak a dolgok.Kétlem hogy fél év múlva ugyanazt élnénk mint ami most megy.
2022. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyenek, mint az első, milyen drogot tolnak? Érdekelne esküszöm...itt állunk a 3. világháború küszöbén, sőt, már benne, és egyesek szerint jön a világbéke. Vagy csak szépségkirálynő az egyeske?
2022. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!