Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem mindenbő...

Csak nekem van elegem mindenből,mindenkiből?Ki van velem így?

Figyelt kérdés

Már unom már mindent,az ember hiába tesz bármit,vagy bármit jót,vagy az életben hiába tesz életkedvel bármit,úgyis széljel barmolják..

Bárhova megy az ember,úgyis vannak senkiházik akik nem bírják ki hogy ne csinálják az piszkoskodást(szépen fogalmazva).

És már annyira elegem van,hogy már az ember hiába van jól indulatal,és hiába tesz az dologért, dologtól függetlenül mindig pofájába nyomják "hú,istenem mekkora egy utolsó sz@# c,utolsó lúzer g@&x vagy".

Meg egész társadalmat unom,hiába tesznek jót az ember,pusztinani könnyü,építeni meg fárasztó..

Pl:

Tegyük fel,csinálsz egy nap vázát,ami neked örömet okoz,tönkre teszik.

Ott hagyod az legújabb kocsidat amin 10 éven át dolgoztál keményen,és örülsz neki?

Há,szétkarcolják,meg kilyukazzák az kerekét.

Vagy az kajádat amit vettél sarki bótbol?

Hiába töki,bele köpnek,és fel mered venni az hangerőt vele?

Szó szerint b....odjál meg,meg az anyádat hogyan mersz beszélni vele..

Vagy tényleg,vettél egy új bőrt (focilabda) és azok a hülyegyerekek elkilyukazzák,és te észre veszed és te ezért felhúzzod magad és neki mész?

Te vagy az szemétláda,mert szegény idióta gyerek beteg agyilag..Nyilván...



#szomorú,depresszió,halál,tök,keméyngyerek,élet,idióta,balhé,verekedés
2022. ápr. 10. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Igen,nekem már úgy elegem van..
Nem,nyilván az élet ilyen..
Nyilván élet ilyen,van amikor fekete időszak van,meg van amikor tökre hepi minden cool,nyilván vannak idióták de akkor növesz tököt
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szívem szerint egy tanyára mennék, ha olyan lenne a tanyák infrastruktúrája, hogy meg lehessen kényelmesen élni ott is, de persze ha olyan lenne, akkor megfizethetetlen lenne. Tudniillik rühellem a szomszédaim és a túlzsúfolt környéket, ahol élünk.
2022. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen sajnos énis így vagyok már egy jó ideje mindennel. Életem értelmét se látom, igazából annyi hogy van hol laknom, étel, egészség. Ezenkívül semmi, még az utolsó ember is elment akire számíthattam, így már főleg nem is érdekel semmi, vagyok mert megszülettem de igazából ennyi.
2022. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért kerülöm mindig a balhékat mondjanak amiket akarnak hiába nem én kezdek egy civakodást de bizony még én lennék a hibás és engem csuknának le azért mert egy idióta hülye gyerek beszólt az utcán és képen vágom, netalán olyan sérüléseket szenved stb. Tehát még én jönnék ki szarul, mondjanak amit akarnak, őszintén kit érdekel? Ráérnek dumálni, majd megunják.
2022. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3

Persze,megint más ha képen rúgnak fociban labdával mert még véletlen is lehet mert hát benne van az pakliban,de az amikor dikrekt csinálják az művbalhé..

Kábé az a szint már,hogy vannak olyan emberek,akihez nem is az hgy nem csináltál semmitrosszat vagy rosszat szóltál,akkor is csinálja az cirkuszt..

Komolyan,mai társadalomban is tökre szar a hozzá állás,hogy csak azért is bármin sértődnek,és nem azért mert mondjuk rosszat szólt,mert mondjuk véletlenül fellökted vagy hozzá mertél szólni akkor neked mennek..

2022. ápr. 10. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen, moslék, gyökér emberek vannak az tény, itt már nem nézik ki kicsoda, nem is értem mi értelme van a beszólásoknak mi öröm rejlik abban. Mert szerintem kurvára semmi.
2022. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
70%
borzasztó ami itt folyik....nem jó az egész társadalom....romlott....
2022. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!