Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az az illemsértés, amit a...

Mi az az illemsértés, amit a legalpáribb dolognak gondolsz egy embertől?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. ápr. 14. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha letolja a gatyáját és elereszt egy recsegőset.


Miért: mert büdös és ronda látvány.

2022. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Amikor valaki a kepembe csamcsog, gusztustalan a hang és a lá baby is.
2022. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Ezt nem tudom hogy sikerült így leirnom.

*Gusztustalan a hang és a látvány is

2022. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az, amikor valaki beszél hozzám, miközben elég közel is van hozzám meg minden és egyszer csak büfög egyet, aztán annyit mond, hogy "jajj" és bocsánatot se kér vagy valami, csak beszél tovább. Bele tudnék hányni olyankor a számba
2022. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Hangos rágózás tömegközlekedésen.

Van egy kiscsaj a héven, egy üléssel arrébb ült és valami hihetetlen módon agresszívan rágózott, fújta-pattogtatta-szürcsögve azt a szart. Először azt hittem direkt idegelni akar másokat, de aztán telefonálást is így csinálta végig. Már felismerem, mindig a kocsi másik végébe megyek.

Látványosan enyelgő párok, akik csókolóznak hangosan, vihorásznak. Én mindig kifogom az ilyeneket. Volt pár elég durva, pl. buszon direkt lökdöstek is miközben smártak, a nő hangosan vihogott. Eszem megáll mennyire betegek az emberek. 168 centis nő vagyok, gondolom egy magas kopasz arccal ezt nem merték volna megtenni.

De az előbb felsoroltak is zavaróak.

2022. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, elsősorban a hang zavar, másrészt a pároknál világos, hogy az a külvilágnak szól.
2022. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor valaki kicsapja az orrát az utcán
2022. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Hangos fingás. A szüleimtől sem sikerült megszokni és kapcsolatban sem vagyok hajlandó tolerálni, szerintem gusztustalan. Meg persze a teli szájjal beszélés, de az kinek nem gusztustalan?
2022. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8 nekem a böfögés ilyen
2022. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A direkt rossz szándék. Az a cselekvésnél lényegesen rosszabb. Egy dolog, h ki mit csinál, na de hogy milyen szándékkal teszi, nagyon nem mindegy.

Ilyen pl az alattomos szándék, a mások rovására cselekvés. Vagy pl passzív fajtája a cserbenhagyásos (autós) gázolás. Nyilván nem lehet mindenkit megmenteni, de ha valaki elgázol egy másik embert, akkor a legkevesebb, hogy hívja ki a mentőket!

Ehhez képest a fingás természtes dolog.

2022. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!