Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszaadjam azt az ajándék...

Visszaadjam azt az ajándék plüsst, amit a volt barátomtól kaptam?

Figyelt kérdés
Még év elején mentünk szét a barátommal. Sok cucca nem volt nálam, többnyire a tőle kapott virágokat tartottam meg, azokat a szakításkor kidobtam. Még Karácsonyra kaptam tőle egy plüss macit, amit egyelőre egy dobozba tettem. Nincs szívem kidobni a kukába vagy eltüzelni, de nincs olyan az ismeretségi körömben, akinek odaadhatnám. Exem anyjáék pár hét múlva jönnek haza Németországból, és írt, hogy amik náluk vannak éthordós dobozok vagy mik, azokat visszaszolgáltatná. Ekkor jutott eszembe, hogy még itt van a plüss, amit a fiától kaptam, és az ő családjukban úgy is mindjárt megszületik a baba, idővel neki is jó lenne. Ez így gáz lenne, ha visszaadnám a "családnak"?
2022. ápr. 14. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot nem illik visszaadni akkor már inkább add oda olyan szervezetnek akik a szegényeknek,menekülteknek gyüjtenek.
2022. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
ennyit agonizálni egy plüssön
2022. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékozd el egy gyereknek, visszaadni nem illik.


Én anno egy munkakapcsolatban voltam és köszönetképpen adtam könyvet meg bögrét.

Rá 3 héttel durván megsértettem, vége is szakadt a munkakapcsolatnak.


Ennek egy jó ideje, azóta se jelentkezett, hogy visszaadná amit kapott, pedig abból, hogy törölte még a közös ismerőseinket is Facen és engem Instán le is tiltott, nem azt feltételezem, hogy szívesen nézegetné az ajándékaimat.


Valószínűleg már rég valamelyik ismerősénél van, amit adtam neki.


Bevallom, ha kapnék egy mailt, hogy vissza akarná adni, lehet elszomorodnék, de tudomásul venném és érte mennék.

2022. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
A címet elolvasva azt hittem valami tini szerelem, és nem érett, felnőtt ember kérdése...
2022. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Annyira pitianer vagy. Amugy eskudni mernek, nem is emlekszik ra, de turkalorol meg nem hallottal? Az exeden nem allsz bosszut, kajara nagyobb szukseg van
2022. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Add oda valami szeretet szolgálatnak vagy állat menhelynek
2022. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is add valami segélyszervezetnek, vagy családsegítőnek. Biztos van olyan kisgyerek, aki örülne neki. Vissza ne add. Az gáz.
2022. ápr. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem miért ne lehetne megtartani az extol kapott tárgyakat. Azok csak tárgyak nem tehetnek semmiről. Meg amikor virágok, gyönyörű, drága csokrok mennek a kukába. Miért is?
2022. ápr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!