Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan hogy...

Történt már veled olyan hogy extrém,nem mindennapi,érdekes vagy éppen olyan helyre vizeltél ami valószinűleg másokban felháborodást keltett?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 00:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Sokakat már az is felháborít, ha leírom, hogy zuhanyzás közben szoktam pisilni. Szóval igen.
2022. ápr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%
Az egyik volt tanárom mindig fel volt háborodva amikor az ő óráját kéreckedtünk ki a mosdóba, és nem a szünetben intéztük el a szükségleteinket. Ez vsak azért érdekes, mert a szünetekben általában a csajokat fűztük. Az extrém meg abból fakadt, h volt olyan csaj aki össze is jött. Volt akivel pisiszex is volt. Az illetlen hely meg maga a nő volt.
2022. ápr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Nekem már az is extrém, amikor látom, hogy emberek rendszeresen házak oldalát hugyozzák le. Felháborító. Otthon is a falra pisál a nappaliban meg a hálóban? Mekkora disznónak kell már ehhez lenni?
2022. ápr. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem már volt olyan, hogy nyilvános vécé közelben sem volt, szóval kénytelen voltam elbújni egy parkban borkor mögé vagy a parkoló autók és a ház közé. Ez van, lehet ezért ledisznózni, inkább ez, mint bepisilni.
2022. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
53%
Balaton, tenger, utca, park, szabadtéri buli közelében
2022. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Margit hídról bele a Dunába.
2022. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Egyetlen extrem az volt, hogy egy pesti kulso keruletben pontosan egy forgalmas uton a nyitott kocsiajto mogott guggoltam, mintha pakolnek a szatyrokban. A felsotestem lathattak, nem tudtak, mit csinalok. Masfel oraja kerestunk vagy vecet vagy bokrot, de az a kornyek volt ahol se egy cukraszda, se semmi, viszont zold se, csak kertes hazak.
2022. ápr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%
Én inkább azt kapom meg, hogy a kutyáim miért ide vagy oda pisilnek, mert bár az egy fa törzse vagy egy bokor, de mégis egy lakótelepen, ahol emberek élnek és olyan szép amúgyis ott a növényzet, ne tegye tönkre a kutyapisi.
2022. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
A régi vonatokon pisilni nőként felér egy extrém sporttal :D
2022. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer helytelenül pisiltem a wcbe. A bejárati ajtótól rohantam a wcig. El is jutottam, de a ruhámnál elakadtam egy résznél. Ennek köszönhetően hirtelen nem tudtam letolni a nadrágomat. Közben meg már annyira kellett pisilnem, hogy nem bírtam tovább. Úgy, ahogy voltam leültem a wcre és bepisiltem.
2022. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!