Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb helyzet amiben nagyon kellett kakilnotok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 00:30
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
48%
Belvàros fel séta. Akkor kb mindenhova gyalog jàrtam, nyàron sosem vettem meg a bérletet. A környékben sehol nem volt nyilvànos wc, engem meg úgy elkapott a cifraf0sàs, mint Európàt a covid...
2022. ápr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Ha jól emlékszem, 2013. július 22.-én egy nyári napon. Erdős részen kellett átsétálni egy vidéki temetőhöz a dédnagyanyám sírjához.


Szerencsére az akkor még élő és viszonylag tűrhető egészségnek örvendő édesanyám "fedezett", de volt egy kis szorongás bennem: látszik, a meztelen fenekem a nyári ruhát felgyűrve, nehogy bárki "megkívánjon" (férfi,) ha esetleg meglát arra jártában.


hölgy válaszoló (privátban nem ismerkedek erotikus célból!) Ezt csak és kizárólag a kérdezőnek címeztem, kielégítve a kíváncsiságát.

2022. ápr. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

Ja, és határozottan megkönnyebbült utána a gyomrom. :)


Talán a séta, a jó tiszta falusi levegő tette meg az EGÉSZSÉGVÉDŐ hatását. (Tényleg egy jó élmény volt akkor kakilni, de a szorongás a "lebukástól", az már egyáltalán nem volt felemelő érzés.)


Sajnos nem találtam sehol sem sűrűbb bokrot, így kénytelen voltam eg tisztás részt választani ebből a célból.


2-es válaszoló voltam.

2022. ápr. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
#3 Mert a férfiak mind undorító állatok akik ha séta közben látnak egy szaros segget, az első gondolatuk a szex lesz...🙄
2022. ápr. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

4-es válaszoló: manapság már túlzott "szabadosság" van erkölcsök terén. Elég csak átnézni a szexualitás rovatba.


Szinte nincsenek korlátok egyáltalán. Csoportos szexeléstől kezdve a mindenféle fétis kiéléséig.


Semmiféle férfigyűlöletről nem írtam, de nyilván minden "ismerkedési szándék"-nak van valahol határa.


Csupán tájékoztatás volt a célom és nem megbotránkoztatás. (De olvashatsz ennél sokkal szaftosabb történeteket is más hölgyektől.)


Egyébként pedig KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET kívánok! :) Remélem, nagyon szép és boldog napod lesz!

2022. ápr. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vasúti sín mellett a 11. kerületben, még jó hogy nem jott vonat
2022. ápr. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Munkába menet metrózás közben csengetett a hasmars. Már mikor a Keletinél leszálltam a buszról, és mentem le a 4-eshez, éreztem, hogy valami kezdődik ott bent. Szent Gellért tér Műegyetemig kellett még eljutnom, az 5 állomás, már ne tudd meg, miket éltem át, ráadásul álltam, reggel volt, csúcsforgalom, így ülőhely már nemigen volt. De a Jóisten megsegített, leszállás után szinte futólépésben nyargaltam be melóhelyre, aztán még a kártyámat le kellett húznom a szenzoron belépéskor, de aztán uzsgyi az alagsorba a retyóhoz, és az utolsó pillanatokban veszettül gomboltam ki a nacit, szerencsére végül nem a gatyámban landolt a barna démon.
2022. ápr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
erdőben, kertben, pincében, melléképületben
2022. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Kutyaséta közben,úgy csíkart a hasam,hogy tudtam, hogy nem fogok felérni, a 4.-en laktunk nem volt lift se,hát mit adj isten kutyával elszakadtam egy bokros részre, hasmenés volt...
2022. ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
terhesen a baba akkorát rúgott,hogy még a szart is kivertbe belőlem hirtelen történt a kocsiban... félreállni se volt ido
2022. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!