Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki erről az...

Rendelt már valaki erről az oldalról? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

[link]


Itt találtam olyan ruhát, ami tetszik, de nem találtam se telefonszámot se cégjegyzékszámot sem, de lehet ez csak az én bénaságom.


2022. ápr. 16. 23:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2022. ápr. 17. 18:31
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#4: "A semmi info pedig itt van:15. A Szolgáltató adatai:"


Ez csak egy visszaküldési cím. Nincs cégbejegyzési szám, sem adószám, sem semmi.

2022. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre kerdezo, nem vagy buta, tudod, hogy utana kell nezni. Ez tok jo.
2022. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12-es.

Alatta van a nyilvántartási szám, és mellette az adószám:

Nyilvántartásba vételi szám: 204498205 Adószám: BG204498205


Évek óta nem léptem be fészbúkra, de a kérdező miatt megnéztem a csoportot.

Hát ott azért elég sok rossz minőségű-fazonú ruhát láttam.

Ez alapján lehet, hogy tényleg nem kellene vásárolni itt. Egyszer egy amerikai oldalról rendelt valaki menyasszonyi ruhát...na, amit ott kapott az katasztrófa volt.

Szóval kérdező, most elbizonytalanodtam, mert lehet, hogy vannak termékeik, csak ugye a minőség...

A futárral kapcsolatban: amikor ismeretlen helyről rendelek, kifizetem, és utána megkérem, hogy várjon, hátha gond van, és egyből fel tudja venni a jegyzőkönyvet.

Mivel én nem tudok itthonról eljárni, ismernek már, és mindig megvárják, amíg kinyitom.

2022. ápr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos vannak termékeik és küldik is. Azért annyira nem kamu, csak a minőség erősen kérdéses.
2022. ápr. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!