Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem qurvára zavaró...

Csak szerintem qurvára zavaró ez? Már xarni sem lehet nyugodtan?

Figyelt kérdés

Reggel általában miután felkelek nemsokkal elmegyek vécére. Tökmindegy hogy hajnal 3kor, vagy épp 5 órakor, a tesóm szinte mindig akkor kel fel és jön, jobb esetben bekopog majd meglepődik hogy van bent valaki. Picit nyikorog az ajtó, direkt nem is olajozzuk meg, így az egész házban hallani halkan, hogy nyílik. Szerintem ezzel sok kellemetlen szituációt el lehetne kerülni, de a tesóm, mostmár mintha direkt csinálná. Már nappal is, meghallja, hogy valaki bemegy, oszt fél perccel később már megy is a vécére.

Múltkor elküldtem a faszba, mikor benyitott egyik reggel, hogy nem igaz hogy nem hallja, hisz valószínűleg arra kelt fel. Amúgy meg szinte óránként járja a vc-t.

Egyébként mindketten fiúk vagyunk, mielőtt valaki mondaná, biztos hogy semmi beteg szándék nincs mögötte, de kezd idegesíteni hogy már szinte rendszeres.

Ami kiverte a biztosítékot, az az, hogy bekopogott, mondom hogy foglalt. Hallottam minths elmenne, oszt 4 perccel később arra mentem ki, hogy ott áll szorosan az ajtó előtt, oszt ahogy kijöttem, már menne is be. Tőlem mehet, szagolja csak ha erre vágyik.🤷‍♂️



#ház #mosdó #WC #ajtó #kellemetlenség #Már xarni sem lehet nyugodtan!?
2022. ápr. 17. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
És ezt miért nem tőle kérdezed helyettünk?
2022. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Az élet hatalmas problémái.. 😆😆😆
2022. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk, ha ilyen sűrűn jár wc-re, akkor nem ártana neki egy kivizsgálás (a csesztetés helyett). Pl. cukorbetegség tünete lehet a gyakori vizelés.
2022. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Kell egy retesz. Engem is zavarna. Mit áll ott, hallgatózik????
2022. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Nősülj meg és költözz el! Csak nem lesz akkora peched, hogy kifogsz egy kakafétises nőt... :D
2022. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bezárod az ajtót azt szarsz mindenre.
2022. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!