Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg boldog...

Szerintetek tényleg boldog egy lány attól, hogy mindenkit megkap?

Figyelt kérdés
Már mint úgy értem, hogy tényleg végig kavar mindenkivel akivel csak tud. Amikor bemegy egy társaságba, akkor mindenki ribinek tartja és hívja a háta mögött, és sokan ezt már a tudtára adta. Ez már a második nagy város, ahol ilyen életet él. Egyetemista és elmegy minden bulira, ahol eszméletvesztésig issza magát, vagy akármit is csinál, majd mindenkinek húzza az agyát, egy-kettővel le is fekszik. Azt nem értem, hogy ő ezt élvezi, hogy mindenki ribinek tartja? Vagy még is miért csinálja ezt? Élvezi, hogy jól néz ki és mindenkit a karma alatt tart? Egy ilyen lánynak mi játszódik le a fejében? Tényleg boldog ettől? Mert amúgy tök jó fej is lehetne, ha nem járna össze fűvel fával.
2022. ápr. 19. 22:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az ilyen lányok picit úgy gondolkodnak, mint a hasonlóan viselkedő férfiak. Élvezi, hogy bárkit megkaphat, és azzal bacik akivel csak akar.🤷‍♂️ Az egy dolog, hogy a társadalom ezt valamiért a nőknél jobban elítéli mint a férfiaknál, de attól még kb ugyanaz a két szitu.
2022. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Ennyiből nem tudni az okot. Lehet kompenzáció is, lehet belső szorongásra adott reakció is, de lehet, hogy ez okoz örömet számára. Csak ő tudhatja.

Egyébként egyetértek az előttem szólóval, jó is ez a kettős mérce. Ha fickók csinálják ezt, az siker, ha nők, akkor meg szajhák...

2022. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De én egyáltalán nem gondolom, hogy az a helyes, ha ezt egy férfi is csinálja. Mind a két nem rengeteg fájdalmat tud okozni ezzel rengeteg ellenkező nemnek.
2022. ápr. 19. 23:04
 4/19 anonim ***** válasza:
16%

Valószínű értéktelennek érzi magát, ezt látta otthon, kompenzál mert megcsalta a palija...

(Na, megint a feminizmus. Ti nem bírjátok ki, hogy ne hozzátok fel a -férfiaknak bezzeg lehet- témát?

Nem, a férfiaknál is undorító, azoknál is akik azt mondják élvezd az életet, élj a mának...stb. lózungokat.)

2022. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

"Na, megint a feminizmus"

Szörnyű dolog ez az egyenlőségre való törekvés, mi? Így nincs ki főzzön rád és eheted a zacskóslevest meg a száraz zsömlét.

2022. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Meglepődnél miket szoktam sütni és főzni. Gyere el hozzám, várlak egy ebédre, meg egy jó kis parázs vitára. ;)
2022. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Héj héj nyugodjatok meg mindannyian. Itt ne azon veszekedjünk, hogy fiú vagy lány... Hagyjuk már ezt. A nők már rég egyenlőek a férfiakkal. Mint mondtam a szemem láttára töri össze egy csomó srác szívét azzal, hogy játszadozik mindenki fejével. És ha egy férfi csinálja ezt, azt ugyanúgy elítélem. Ez szerintetek az erkölcs? Hogy mindenki szívét törjük össze, csak azért hogy jó legyen egy embernek? Engem elszomorít ez a világ nagyon...
2022. ápr. 19. 23:34
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

4-es voltam kérdező, remélem nem rám gondoltál, nem írtam semmi bántót csak hogy maradjunk témánál.


így van kérdező. Feltűnési viszketegség is lehet, mert ezt nyomta belé a média, az egyenlőséget. Sokan így is értik, az összes olyan -nem említem- leginkább csak polgárpukkasztás miatt csinálja, meg mert volt csalódása elkapta az ideológia mint a gépszíj, aztán televarratta magát tetkókkal, piercinggel, fültágítóval, szakadt farmerral, WASD-zászlóval vonulgatott, és ezek után már jó mókának tűnik szélsőségesként "poénból" megkeresni a legártatlanabbakat és jó nagy csalódást okozni nekik, nem egy ilyet ismerek, náluk olyan nincs hogy vita, hanem érzelmekre alapoznak mindent meg gyűlölködésre.


Az is ehet, hogy tévesen, de imponálni akar valamelyik másik fiúnak, csak nem esik le neki, hogy ilyen kiélt ember senkinek sem kell.

2022. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy is. Sőt! Én csak veled tudok egyetérteni az összes válaszoló közül. Nem én pontoztalak le. Én zöld pipát adtam neked. A többi feminácinak meg ment a mínusz, mert a kvóták meg nem egyenlővé tették a nőket, hanem egyenelőbbekké. Többletjogok stb... De amúgy 8# visszatérve az utolsó válaszodra. Tökéletesen igazad van, és nagyon szomorú, hogy a sok ártatlanabbal ezt megteszi... Remélem egyszer ki lesz égve majd 30-40 éves korára.


Ezt pedig mindenki másnak írom mielőtt betámadnátok, hogy féltékeny vagyok rá vagy vmi. NEM. Boldog párkapcsolatban élek. Egy jó pár haveromról lenne inkább szó, akiket csúnyán kihasznált, és számomra ez vérlázító. Valljuk be. Ez lelkibántalmazás. Értem hogy a férfiek néhol erőszakosak, és verik a feleségüket. Börtönbe velük. DE.. A nőknek a lelki bántalmazását sem kéne ennyire tolerálni, mert egy jó pár haverom lent van a padlón pont az ilyen nők miatt.

2022. ápr. 20. 00:39
 10/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt tudom arról a csajról hogy éjjel nappal budapesten meg ilyen marhaságokon nőtt fel, arról nem beszélve, hogy milyen társaságokban volt. A szülei meg kinyalják a seggét, akár mit is tett jót vagy rosszat. Ő mindenkit megbánthat, de az ő kis csöppségüket senki sem. Hogy is van ez?
2022. ápr. 20. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!