Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha képtelen vagyok...

Mit tegyek ha képtelen vagyok elengedni egy embert és ez már az egészségemet is veszélyezteti?

Figyelt kérdés

Barátkoztam egy emberrel egy ideig, tök jó volt minden de aztán elfordult tőlem egy hónapja. Azt akarja határozottan hogy hagyjam békén. De én meg azóta ezen őrlődök. Neki tök jó mert nem keresem a kérésének megfelelően, én meg tönkremegyek lelkileg. Folyamatosan újra és újra előjönnek fájdalmas érzések a lelkemben egy hónap elteltével is, és ez már a fizikai állapotomra is hatással van. Szívemre, vérnyomásomra. Meg folyamatosan rajta gondolkodok.

Hogyan engedjek el végleg valakit akire teljesen rákattantam? Más meg nincs helyette magányos vagyok


2022. ápr. 24. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Sajnállak, barátom.

Én is így voltam valakivel, aki ellökött magától.

Két év volt,mire el tudtam felejteni. Az a két év maga volt a pokol,sosem szenvedtem annyit.


Erre csak az idő az orvosság és az, ha megpróbálsz nem rá gondolni, nem járkálsz a környékére,olyan helyekre, ahová ketten jártatok,stb.


Mielőbbi lelki gyógyulást kívánok !

2022. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Ez sajnos csak idővel fog menni. Mi volt a konfliktus ami miatt ellökött magától az illető? Csak nem az, hogy te többet szerettél volna mint barátkozni?
2022. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
84%

Ha minden jó volt és csak úgy elfordult tőled, akkor ez van, nem ő az embered.

Ha valamit elcsesztél, akkor viszont jogos. Más nincs magányos vagyok. De sajnállak! Előbb kellett volna felmérni mennyire fontos neked, és ahhoz mérten alakítani a cselekedeteidet. Ez esetben megpróbálhatod még utoljára kiengesztelni, de nem biztos, hogy bejön.

2022. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!