Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hianyozhat valaki akivel 2x...

Hianyozhat valaki akivel 2x talalkoztam es elotte fel evig beszeltunk messengeren? 3 honapja nem beszelunk

Figyelt kérdés

Nagyon rossz erzes hogy nem beszelunk. Es nem tudom hogy ez az erzes az, hogy hianyzik vagy nem

Nem nagy mély beszelgetesek voltak de fel evig minden nap beszeltunk. Ha felkeresem es elmondom hogy hianyzik orultnek fog nezni?

Lehetseges az hogy hianyzik nekem?

Szerelmes biztos nem vagyok...

L


2022. ápr. 28. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Van az, amikor valami miatt, talán a kisugárzása miatt megkedveled és az agyad automatikusan beállítja őt valamilyennek, szerethetőnek főképp, akihez emiatt kötődni kezdesz.


Ez lehet magány vagy csak úgy érzed, ő izgalmasabb életet él és milyen jó lenne mélyebb kapcsolatot létesíteni vele, hogy jobban megismerd és olyan lehess mint ő.


Most gondolj bele az ő helyzetébe.


Adott egy ember akivel 2x beszélt felszínesen, majd hirtelen felbukkanna és azt írná hiányzik neki.


Lehet megijesztené.


Nekem is volt olyan, aki így kezdett kötődni hozzám, elég kellemetlen volt és, mint író, velem is előfordult, hogy egy másik emberről saját magamban kialakítottan egy pozitív képet, titokban nézegettem a közösségi portàlokon és már nagyon nehéz volt tudatosítani magamban, hogy ez a fantáziám és tulajdonképpen nem ismerem őt.

2022. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Hianyozhat, mivel neked is hianyzik
2022. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem felszines beszelgetesek voltak de nem is mely. Az h nem volt mély nem jelenti azt h fdlszines volt
2022. ápr. 28. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valakivel csak 2× találkoztál, a találkozást megelőzően 1/2 évig beszéltetek csak 1mással, és már 3 éve nem tartjátok a kapcsolatot, akkor nagy valószínűséggel nem tudott kialakulni köztetek olyan mélységű kapcsolat, amellyel olyan 6ást tudtatok volna tenni 1másra, hogy valódi hiányérzet tudjon kialakulni.
2022. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!