Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van “tehetségem”...

Szerintetek van “tehetségem” az ételfotózáshoz?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Egy pár fotó amiket én készítettem.

(Az ételeket is…)

Nem tudom létezik-e egyáltalán olyan,hogy tehetség a fotózásban hiszen a gép csinálja a munkát nem?


2022. ápr. 29. 22:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk manapság már mindenki profi fotós az instán is… Nem is tudom minek írtam ki a kérdést igazából
2022. ápr. 29. 22:56
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem állati jó!!! Nekem nagyon tetszik.


Ételeket is te csináltad!? Főnyeremény vagy.

2022. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Hogy van-e tehetséged azt nem tudom, de ezek valóban ételfotók, mivelhogy ételekről készült fotók :-D De könyörgöm, nézz már utána, milyenek a profi ételfotók!
2022. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 entomologus_delirus ***** válasza:
91%
Nekem is nagyon tetszenek. A gép csinálja a munkát? Nem hinném, egy gépet tudni kell kezelni, a képhez el kell rendezni a dolgokat stb. No meg persze tudni kell elkészíteni ezeket a finomságokat. Én bajban lennék az odaégetett, olajban tocsogó tejfölös csirkemell és zacskósrízs párossal :D
2022. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is tetszenek! Nyugodtan linkelhetsz még képeket :D
2022. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon tetszenek. Csak sajnos megéheztem :(
2022. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól néz ki :)

Szuper ügyes vagy!!!!

Én a recepteket is kérném a képekhez 😅

2022. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%

Kb. öt képet néztem meg. Mindegyikben szarvashibák vannak. Ha ezek a "minták", amiket kiválasztottál... Akkor finoman fogalmazva nagyon kiforratlan vagy még. Nagyon.

Talán az adóbevallás készítésben tehetségesebb vagy. :D

2022. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
24%

Ja, a kaja egyébként attól még lehet jó, azt nem kóstoltam, szóval abban lehetsz tehetséges, de a fotózásban...

És ami a tehetséget illeti... Ennyi erővel a festő se biztos, hogy tehetséges, hiszen az ecset által kenődik a festék a vászonra, szóval ha készül egy csendélet, vagy bármi, akkor Munkácsy is csak egy biorobot volt. :)


Komolyra fordítva a kajafotózás is egy elég speciális műfaj, nem csak annyi, hogy fogod a gépet oszt lesz, ami lesz. Ott is van megvilágítás, beállítás, meg egy rakás minden, amire oda kell figyelni, és igen, ott is jól kell összeállítani az anyagot, harmónia, stb.

Odafigyelni, kitalálni, hogy ne csak egy tucatkép legyen.

2022. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

Áhh, nem, otthoni mókára jó de semmiképpen sem profi.


(kockás konyharuha, mit keres a tulipán a kaja melletz, kéz fehér órával, a többi nem sorolom)


Ettől függetlenül ugyes vagy de maradj azokon a vizeken ahol vagy.

2022. ápr. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!