Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekek mellett, ha mindkét...

Gyerekek mellett, ha mindkét szülő dolgozik, sikerült valakinek rendszeresen sportolnia?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva segítség lenne, ha olyan írna, aki maga szülő és nem olyan, akinek egyelőre csak elképzelései vannak a dolgokról.
2022. ápr. 29. 23:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Egy kisiskolás gyerekünk van, mindketten sportolunk már évek óta. Párom futni jár kb. heti 4-szer (1-1,5 óra) általában délutánonként, én kettlebellezni járok heti kétszer (1-1 óra) esténként. Párom hajnaltól dolgozik délig vagy kora délutánig, nekem nincs kötött munkaidőm, de esténként szoktam dolgozni, általában éjjel 1-2 körülig.
2022. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Igaz nekem még csak 9 hónapos a kisfiam de heti 3-4xer járok edzeni
2022. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%

Itt nem erdemes ilyeneket kerdezni. Mindenki hazudik…

Gyakori kerdeseken mindenki toketeles es mindente van ideje. 🙃

2022. ápr. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Simán plankolhatsz, jógázhatsz stb. otthon is.
2022. ápr. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

Sétára bármikor lehet menni az alvó gyerekkel. És jógázni is bármikor lehet otthon, miközben ott játszik melletted vagy ott alszik/csücsül a hordozóban.


Ja biztos én is hazudok.

2022. ápr. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én heti 3-4x jártam el sportolni, amikor a fiam 4-5 éves volt. Feleségem heti 3x, szülés után fél évvel.

Dolgoztunk mindketten, 8-16-ig, utána mentünk, az vigyázott a gyerekre, aki otthon maradt.

2022. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4


Mondjuk egy kardiót nehezebb kivitelezni otthon.

2022. ápr. 30. 08:08
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

Na ez egy tipikus kifogásgyár.

Figyelj:

- Ha mindkét szülő dolgozik, hogyan lehet sportolni?

- Plankolj, jógázz otthon

- Na de én búvárkodni szeretnék a sivatagban, meg sziklát mászni az óceánban, de úgy, hogy minimálbéres vagyok, meg-meg-meg...

2022. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én például szívbeteg vagy legalábbis szívrendellenességgel rendelkező vagyok. Nekem kvázi kötelező a szívet erősítő sport, különben olyan rossz tud lenni az állóképességem, hogy már 2 emelet közepes tempójú megmászásától lihegek. Ja meg hosszú távon bajban lennék enélkül, mert így is nyitott szívműtét vár rám, de nem mindegy, hogy mikor, addig milyen életminőséggel és a műtét után milyen kilátásokkal.



De amúgy is... a LEGFONTOSABB SPORT a kardió. Miért támadsz, hogy nekem az a fontos?



Szóval elölről.


Akinek gyereke van!!!! Annak sikerült/sikerül sportolnia NEM OTTHON?


(A többi most nem érdekel, tehát ha nincs gyereke és úgy okoskodik vagy ha otthon bohóckodik.)


Mondjuk a legrosszabb esetben heti párszor 40 perc futás ott, ahol lakik a háztömb körül. Jobb esetben mondjuk a 20 percnyire levő parkba elvillamosozni és ott futni 40 percet. Például én ilyenre vagyok kíváncsi. Van esély, hogy gyerekkel ilyenre is van idő?

2022. ápr. 30. 10:07
 10/22 A kérdező kommentje:

Egyébként tegnap néztem meg az Egy nap című csodás magyar filmet és onnan merült fel bennem a kérdés. Az a film annyira tipikus családot mutat be... Jó, nem mindenhol van megcsalás, viszont nem mindenhol van nagyszülői segítség sem. Amúgy tipikus gyerekes rokonaim, munkatársaim, szomszédaim így élnek, mint amit a filmben bemutattak.


Mostanában sokat futok és bizony mindig arra gondolok, hogy max addig, amíg családom nem lesz.

2022. ápr. 30. 10:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!