Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha láttam képeket egy buliról,...

Ha láttam képeket egy buliról, mindenki szuper volt rajta az ismerőseim közül, de valaki ivás közben morci volt, holott napközben barátságosnak mutatkozik. Az mitől lehet?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fényképről morcinak tűnt?🤔


Hát, biztos már nagy volt a "koponyaűri nyomás"


Te mire gondolsz?

2022. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ittad emberdől egy rosszul elkapott fotó szerinted mennyire realis?
2022. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ittas emberről... telefon átirta
2022. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt gondolná az ember, hogy az alkohol kihozza az emberből a legjobbat. Az arckifejezése, nagyon rémisztő volt.
2022. ápr. 30. 23:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb te vagy a remiszto, h egy pillanatfelvetepbol messzemeno kovetkezteteseket keszulsz levonni.
2022. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkiből váltja ki ugyanazt a hatást, engem az alkohol például elálmosít, így ha rólam látnál akkor képet azt hihetnéd utálok mindent és mindenkit.
2022. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a rémisztő, hogy te ilyen dolgokon képes vagy ennyire kattogni.
2022. máj. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk is készült olyan kép, hogy épp beszélgettem valakivel, amíg pár gyereket fotóztak és a képen úgy nézek ki a háttérben, mint aki épp tömegmészárlásra készül.:D Egy hónapig ezen röhögtünk.


Semmiről nem árulkodik, hogy morci, lehet csak elpilledt, lehet másra figyel, lehet csak ilyen a feje.

2022. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!