Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mennyit költötök...

Hölgyek! Mennyit költötök magatokra havonta?

Figyelt kérdés
Gondolok itt kozmetikára, ruhára, fodrászra, körmösre, hobbikra, stb.

2022. máj. 1. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikushoz nem járok viszont sminket, bőrradírt, lábpuhítót és testápolót veszek, a ruháimat öröklöm, a hajamat magam csinálom (akár vágás, akár festés) mert a hócipőm tele van a fodrászokkal, a körmömet csak levágom, havonta 2-3 könyvet veszek és hétvégente inkább túrázok ahova csak a vonatra vagy buszjegyre adok ki pénzt vagy elmegyek valami városba ahol eszek egy fagyit, amilyen árak vannak, ebédet inkább én viszek. Múltkor egy étterem mellett sétáltam el, gondoltam bemegyek, de 3000 forinttól kezdődtek az árak. Egy másik helyen is kb 3000 forintot fizettem és kaptam egy olyan pizzát amit szerintem a helyi szupermarket mirelitpizzái közül vásároltak és sütöttek meg nekem...
2022. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb 20at

Kozmetikus - 2500

Hajfesték - 2500 (magamnak festem)

Ennyi ami fix

A többi az vagy parfüm, vagy ruha, vagy smink

Ezeket nem minden hónapban veszem meg

Éppen mikor mire van szükségem

Így max 20 amit magamra költök

Körmöshöz nem járok

Max gél lakkozni szoktam de azt is magamnak csinálom itthon

Nekem inkább az "élmények" viszik a pénzt

Én minden hónapban elmegyek a barátaimmal enni, inni, szórakozni stb

Amit magamra költök az abszolút nem sok

2022. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hajfesték kb. 1000 Ft

fodrász, körmös, kozmetikus, ilyesmik 0 Ft

ruhára keveset, dagadt vagyok, alig találok valamit, ami jó rám

a munkám a hobbim, ezenkívül könyveket szoktam venni, változó, 5-10-20.000/hó

2022. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Amennyit akarok. Nem szoktam nézni mások életét ilyen szempontból, szeretem azt, ha magam dönthetek a lehetőségeimről, emellett én tervezhetek a jövővel kapcsolatban.
2022. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nagyon változó szokott lenni 10-50 ezer, de egyszer fordult elő olyan velem, hogy a teljes havi fizetésemet elköltöttem. Ott valami nálam elszabadult vagy én nem tudom, de ezután még én is elborzadtam - hogy a francba sikerült nekem ezt "összehozni".😅

Azóta sose hagyom, hogy ilyen előforduljon.

2022. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Általában a barátom havi fizetésének 50-60 %-át költöm magamra.

30N

2022. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

3 havonta veszem az arckrémjeimet, az 6000, a tisztítók 15 ezer, azt 6 havonta.

Hmm. 6000 a gyantám fél évente, magamnak csinálom itthon. Hajápolók...hááát, évente talán 15 ezer? De lehet túllőttem.


Ruha, cipő évente kb 50 ezer, nyilván ez a legdrágább, mert egy cipő már 20 ezer.


Évi 2 fodrászat, 10 ezer.


Most nyilván ilyeneket, hogy dezodor, fogkrém nem írok le, ezek alapok.

Másra nem nagyon költök.


Szerintem ez havi leosztásban ilyen 4000 forint. :)

Nyilván valaki csak ennyiért megy minden hónapban körmöshöz, plusz még 15 ezerért egyéb helyekre. Az már havonta 20 ezer. Szerencsére nem ilyen nő vagyok, pedig pénzem lenne rá.

2022. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb havi 100E.

Fodrasz havi 10E, kozmetikusra nem költök, de minőségi arcápolókat használok ( minden hónapban vmi mást veszek szemkörnyékápoló, arckrém, tonic, stb) kb havi 20E. Havonta 1 ruhát v cipőt veszek 20-40E. Gyakran veszek kiegészítőket ( táska, harisnya, őv) kb havi 10E.

45N

2022. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Én szinte semmit. Mármint ha elfogy mondjuk a tusfürdőm, veszek újat, de ez nem egy külön kiadás ami a női mivoltom miatt kell. Ez nemtől független alap.

Nem festem a hajam, nem sminkelek, csak alap dolgokat használok. Tusfürdő, sampon, balzsam, intim mosó, dezodor, fogkrém, parfüm, és azt hiszem, itt ki is fújt a dolog. Mindig tiszta vagyok, de nincs rajtam semmi extra. Még körmöshöz sem járok. Még csak nem is azért mert sajnálnám ezekre a pénzt, vagy ne lenne rá, igazából csak feleslegesnek tartom, szerintem teljesen okés vagyok smink meg kozmetikus nélkül is.

Ruhákat sem veszek csak azért mert meglátok egy darabot aminek ne tudnék ellenállni. Praktikus típus vagyok, ha kifejezetten szükségem van egy ruhára vagy cipőre, akkor megveszem, de csak úgy nem vásárolgatok ha épp mindenem megvan és semmi nem hiányzik a ruhatáramból.

Persze én sem vagyok szent, imádok shoppingolni mint a nők általában, de nem magamra költök ész nélkül, hanem az állataimra. Meg utazgatásra megy el nagyon sok sajnos.

2022. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megmondani, de nagyon keveset. Ruhát évi 2-3 alkalommal veszek, ha éppen szükség van valami újra, nem érdekel a divat. A hobbijaim ingyenesek. Fodrászhoz, körmöshöz, stb. nem járok. Nem is sminkelek. Szóval csak az alap tisztálkodási szereket kell vennem: sampon, tusfürdő, fogkrém, dezodor...
2022. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!