Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki ennyire...

Létezik, hogy valaki ennyire megtud változni?

Figyelt kérdés

Néha elszoktam azon gondolkodni, hogy az exem számára miért nem voltam jó, és valamikor eszembe is szokott jutni. Nekem ő volt az első minden tekintetben, talán azért is szokott eszembe jutni. Engem átvert, kihasznált, de azt látom, hogy a feleségével minden csodálatos, legalábbis a közösségi médiában, a felesége írja róla, hogy milyen csodálatos apa, és férj, és hogy mennyire nagyon szereti, erre az exem szintén ugyanezt írja neki. Fél évvel jöttek össze utánam, és ennyi idő múlva már közbejött a gyerek, és rögtön össze is házasodtak.

Kb. mindent sajnált tőlem, amit az utolsó időszakokban mutatott ki, még számon is tartotta mennyit költött rám.

Nem értem miért csak engem nem szeret senki. Azóta beszélgettem férfiakkal, de semmi nem jött össze.


2022. máj. 2. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jöttek össze a próbálkozásaid, mi volt a gond? Lenne kedved erről beszélni?
2022. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: a közösségi médiában a parasztvakítás megy. Borítékolom neked, hogy úgy szar a kapcsolatuk, ahogy van, mert a jó kapcsolatoknak nincs nyoma a Facebookon.

Másrészt: téged valószínűleg nem szeretett, de ez nem a te hibád és nem is vagy ettől kevesebb! Lesz olyan, akinek te leszel a legjobb. Nem tudom, hány éves vagy, én pl. 31 évesen találtam meg ezt az embert! Ne keseredj el és ne magadban keresd a hibát!

2022. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A tisztességtelen emberek ritkán változnak meg és főleg nem nagyon gyorsan.

Szerintem sokkal valószínűbb, hogy csak vetít mindkettő, hogy milyen szuper életük van.

2022. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

* meg tud változni

* el szoktam gondolkodni

2022. máj. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a csaj megfogta a gyerekkel, max. másfél év és kuka lesz az egész
2022. máj. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Becsúszott a gyerek, mostmár muszáj beletörődniük, hogy egy darabig mindenféleképpen közük lesz egymáshoz.... Persze hogy hitegetik magukat Facebook-on, hogy milyen jó a másik. Ha tényleg így lenne, akkor nem írkálnák ki sehova.🤷‍♂️
2022. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!