Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tűnt az egyediség, a...

Hova tűnt az egyediség, a kreativitás, a józan ész?

Figyelt kérdés

Csak Facebook-on látom, hogy ha feltűnik egy új videó, sokan megcsinálják ugyanazt. Ez lehet egy zenére tátogás, táncikálás, egymás megrendezett "átverése", vagy valami humorosnak szánt, de nem az agymenés (pl. dobd meg a gyerekedet sajttal, vagy verd át wc papírral és Nutellával, de cukin öklendezik...).

És mennek alatta a kommentek, hogy te vagy a legjobb, más nem tudja így megcsinálni, holott ugyanarról van szó, amit már több száz másik ember megcsinált.

Csak nekem fura?



2022. máj. 6. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Mi egyedit akarsz még látni, amikor már minden információ azonnal eljut mindenkihez?
2022. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg így van! Ezt a vécépapíros-mogyorókrémest én is megcsináltam a főnökömmel, és valóban azt mondta, hogy ilyet ő még életében nem pipált. Apropó, nem tud valaki munkát Békés megyében?
2022. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a das ist die beer challenge volt a divat, az elején még csinálta mindenki, aztán a kihívottak csak odakommentelték, hogy inkább mennek tanulni.


Engem senki sem hívott ki, ezért kitaláltam, hogy úgy teszek, mintha kihívtak volna. Fiatal voltam, naiv, ezért ezt cikinek éreztem, hogy engem senki nem hív ki,egy lúzernek tartottam magam, hogy ilyen szinten nincsenek barátaim. El is készült a videó. Szerencsére az utolsó pillanatban meggondoltam magamés mégsem töltöttem fel. Nagyon jól tettem, hogy nem álltam be a sorba, csak megmaradtam önmagamnak.

2022. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!