Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vörös haj-fehér bőr kombinác...

A vörös haj-fehér bőr kombináció a legtöbb embernek tetszik?

Figyelt kérdés
Általánosságban mennyire nevezhető közkedveltnek?

2022. máj. 11. 03:52
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
A fehér bőr az tetszik. Vörös hajjal már érdekesebb. Úgy nem tűnik annyira jónak számomra. Bár annyira nem vagyok vörös kedvelő, lehet azért. Szóval alapból nem az esetem. 😁
2022. máj. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Az a répavórös haj szerintem nem szép. A szép vörös nekem azt a sötét rézvöröset jelenti, ami fényes és ápolt. Szóval alapból attól mert valaki vörös, még nem indít be.
2022. máj. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nőről van szó, és a lábfejét nézem, akkor nálam nyert ügye lenne, mert imádom:). Ha összességében nézem, akkor is nyert ügye lenne, mert különlegesnek tartom.:)
2022. máj. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
A fehér bőr gyönyörű, de nem minden vörös szép...
2022. máj. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
A szép természetes vörös hosszú hajzuhatag porcelán fehér bőrrel. Imádom. Szerintem nagyom gyönyörű. De a természetellenes festett vörös színt nem szeretem.
2022. máj. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha a természetes vörös és fehérbőrt nézzük, ami minden gingernél előfordul, az önmagában is nagyon szép. De ez a két elem is rendkívül szép megjelenést tud kínálni, számomra a világos fehér bőrnek nincs párja és a vörös hajnak se.
2022. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez a gyengém, de nem vagyunk egyformák.
2022. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha dögös vagy akor minden tetszik. Nem ez a lényeg
2022. máj. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a vörös haj csak akkor tetszik, ha természetes. A festett vörös, nekem olyan közönséges, prolis hatást kelt, és nem is áll jól mindenkinek. Főleg 40-es anyukákon látom mostanában, hogy ettől gondolják magukat fiatalosabbnak.

De a termeszetes vörös tenyleg ritka es az tok szep!

2022. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!