Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megfenyegetett egy prosti....

Megfenyegetett egy prosti. Veletek hasonló?

Figyelt kérdés
Megfenyegetett kb 3 hónapja rgy prosti hogy lefényképeztek minket francia közben (több nem volt), és ha nem viszek vissza 80 ezret akkor feljelent. Nem vittem vissza de nem is láttam azóta a csajt. Azt mondta franciázás után hogy kiskorú de kinézett vagy 30nak. Lehet ebböl baj? Lehúzás? Már annyira paráztam hogy olyanokon agyaltam hogy elkapnak vagy valami.

2022. máj. 11. 23:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán miért jársz ilyen helyeken?! Alvilágban sok minden megtörténhet!


Nem, nem hiszem, hogy bárki, aki utánam ír, meg tudna nyugtatni téged. Nem valószínű, hogy bármilyen baj is elkerül...

2022. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
Ha 3 hónapja volt ez akkor miért idegeskedsz? Nem hinném, hogy bármi problémád származna ebből, jól tetted, hogy nem fizettél mert azzal csak magadnak teszel rosszat.
2022. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem láttam senkit körülötte, magam alatt voltam. Forgalmas fö út mentén.
2022. máj. 11. 23:43
 4/39 A kérdező kommentje:
Meg láttam hogy nem egy ilyen eset történt már, ahol lecsukták a csajt. Én nyuszi voltam. De gondolom megtaláltak volna már ha ez nagy maffia brigád lenne.
2022. máj. 11. 23:50
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Csak lehúzni akart,voltam prostiknál van ilyen,nem kell foglalkozni vele.

Ez egy ilyen világ ha belekerülsz nem szabad nyuszinak lenni.

2022. máj. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis zsarolással megpróbálkoztak, szerencsére nem jött be, különben folytatták volna.

De hogy kell érteni, hogy vissza 80 ezret? Loptál tőlük ennyit?


Amúgy nem lesz semmi baj. Gondolkozz már egy kicsit!

Bemegy a csaj a rendőrségre a fényképpel, és az lesz az első kérdés: és hogy készült a fotó?


Egyébként tehetsz zsarolás miatt feljelentést, amiben benne van, hogy szerinted nagykorú volt, stb.

2022. máj. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Sima lehúzás, volt már ilyenre példa, nem szabad bedőlni nekik!

[link]

2022. máj. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Azért akart kérni 80 ezret hogy kitörölje a képeket. De akkor megnyugodtam. Soha többet nem megyek ilyen közelébe.
2022. máj. 12. 06:39
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és csak szopás után jutott a lánynak eszébe, hogy ő kiskorú, előtte nem. XD Nagyon átlátszó átverés. Akkor, aznap kellett volna feljelenteni zsarolásért, legalább tisztulna ez a szakma. Ha nálad bepróbálkozott ezzel, akkor másnál is megteszi.
2022. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kitörölje a képeket. :D Aztán vajon hány másolat van róla? Utána meg azért százezret, hogy a másolatot is kitörölje, meg másikat a másik másolatról, és meg is van az életjáradék, mert közben követnek és utána azzal zsarolnak, hogy a rokonaidnak, szomszédoknak mutogatják.


Tegyél feljelentést, hogy másokkal ne játszassák el.

2022. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!