Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vonaton elhagyok valamit,ak...

Ha vonaton elhagyok valamit,akkor azt már tényleg nem kapom vissza,igaz?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, van jó esélyed.
2022. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok a becsületes ember aki odaadja a kalauznak. Onnan pedig bejut a talált tárgyakhoz.
2022. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha táskát hagytál ott, akkor jóesélyel vissza kapod. Nem nyúlnak hozzá, sokszor azt hiszik hogy robbanószerkezet van benne. A végállomásnál kérdezd meg, általában ott adják le a talált holmikat.
2022. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nem most veszítettem el,bár utána olvastam 3 hónapig őrzik őket,én kb 1 hónapja,vagy 3 hete hagytam el egy tárgyat (vezeték nélküli füles töltődobozát),szóval lehet akkor Pestre felszólhatnék.


Köszönöm a válaszaitokat!!

2022. máj. 13. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem lesz szerencséd. Az ilyesmiket a takarítók általában kidobják.
2022. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejcsd el..
2022. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen pici dolgokat vagy ellopja valaki vagy a takaritok kidobjak
2022. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem reménytelen. nekem amikor egy-két órával később észrevettem, hogy ott maradt a sporttáskám, felszálltam egy későbbi vonatra, hogy megyek a végállomásra személyesen utánaérdeklődni

természetesen ezen a vonaton is megkérdeztem a kallert, ő meg adta telefonon egy kollégáját az eggyel mögöttünk jövő vonatról, hogy ott a sporttáska. indultam is vissza az első szembe jövővel

szóval mire észrevettem, hogy nincs meg, a cucc megtett oda-vissza egy komplett kört a vonalon. pedig nem a legjobb országrészben történt, nógrád megye

2022. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!