Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki milyen tevékenységeket...

Ki milyen tevékenységeket tervez a hétvégi szabadidejében?

Figyelt kérdés

Házimunka? Aktív vagy passzív pihenés?


Családi/baráti, esetleg munkatársi kapcsolatok ápolása?


2022. máj. 13. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
filmezés, játék, játékfejlesztés, tanulás, beszélgetés, alvás
2022. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Alkohol
2022. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló:


Valamilyen bánat/trauma ért a közelmúltban?

2022. máj. 13. 19:02
 4/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
aktív pihenés
2022. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem

2-es*

2022. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Rendben van, megnyugodtam.


Akkor nem öngyilkos jelöltet kell menteni! :)

2022. máj. 13. 19:05
 7/16 anonim ***** válasza:

6. Hát én már kihúztam pár öngyilkos jelöltet, de néha már én érzem azt, hogy az a megoldás, bár én nem fogom megtenni, amúgy nekem vizsgára kéne készülnöm, hogyha sikeresen végzek munkanélküli lehessek xd

Ja meg amúgy van pár gondom most az életben, de nem igazán érdekel semmi mert reménytelenül beleesetem valakibe, nyilván vizsga előtt, hülye az aki ilyet tesz, de legalább viszonozná vagy valami, még lett egy kis eü. bajom is, de az se igazán érdekel, lelkileg kezdek off lenni és egyre magányosabb.

2022. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
államvizsga tételeinek kidolgozása :D
2022. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A mimben?


2 zárthelyire készülök, az egyik sajnos pót, a másik mellé beadandó is van. Pedig mostanában nagyon vágyom a szabadidőre.


Ezen kívül elmegyek futni, habár most azon gondolkozom, hogy feladom ezt a sportot, mert egészségtelenül magasra megy fel a pulzusom, kb. 30-cal több a hosszabb távú futáshoz ajánlottnál.


Takarítás nem lesz.


Főzni kellene, mert így is 2 dologra diétázom és valószínűleg bejön majd egy 3. is.....


29N

2022. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kiemelkedő tanulmányi eredményeket és sikeres munkaerőpiaci elhelyezkedést, valamint ÁLLÁSMEGTARTÁST kívánok a tanuló ifjúságnak! :)


Ez utóbbival én is mostanában szembesültem igazán. Szóval nem mindegy, hogy "kipróbálják" az embert, vagy alkalmazzák is hosszabb távon...

2022. máj. 13. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!