Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek h olyan...

Történt már veletek h olyan idegesek lettetek h az okostelót a földhözbsztátok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudnék idáig eljutni, ahhoz túl értékesnek tartom. Csak a gondolataimban fordult meg, a tetteimben nem.
2022. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. barátként tekintek rá.
2022. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán egyszer történt meg betonra esett de nem tört össze!


22/L

2022. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok agresszív állat.
2022. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt nincsenek dühkezelési problémáim, másrészt pedig meg tudom becsülni a dolgaimat, és igyekszem vigyázni rájuk, mivel kemény munkával, a verejtékemmel keresem meg az árukat, így sosem követnék el ekkora hülyeséget.
2022. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az okostelefonjukra a legtöbben úgy tekintenek, mint egy intelligens robot kicsinyített mására. Vagy akár egy jó barátra, társra.


Én sem tudnám elképzelni, hogy akár egyetlenegyszer is "földhözvágjam", mert "ideges" vagyok. Nem vagyok türelmetlen típus alapból sem.


1-es válaszoló voltam.

2022. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Telefont nem, de mást már igen. De csak azt, amivel a konkrét probléma volt. Pl. volt egy lézeres távolságmérő, nem akart reagálni, az sajnos csúnyán összetörte magát. Meg néhány ilyen dolog. Ha egy használati tárgy nem működik, többször előfordul, hogy használhatatlan, az nagyon felidegesít és, hogy többet ne is tudjak megpróbálni kínlódni vele, jobb, ha összetöröm. Akkor legalább tudom, hogy nincs.
2022. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régi telefonnal megesett, igaz, 14 ezerért vettem, nem volt kár érte, de amúgy nem ment tönkre.

60 ezres Xaomit már nem dobálom :)

2022. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!