Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelenleg mennyivel nehezebb...

Jelenleg mennyivel nehezebb kiköltözni külföldre ?

Figyelt kérdés

Feleségemmel már régóta terveztük hogy külföldön új életet kezdünk csak közben az ukrán-orosz helyzet végett nem tudom hogy mennyivel rizikósabb kint szerencsét próbálni jelenleg.


Hosszútávon egyszerűen nem érzem hogy nekem és főleg a feleségemnek (aki harmadik országbeli) stabil jövője lenne ithon.


2022. máj. 14. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hova külfüldre? Mennyi pénzzel? Milyen nyelvismerettel? Milyen tudással, képesítéssel?
2022. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben is rizikós...többször át kell gondolni.
2022. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy minden küldföld, ami nem Magyarország???

Nagyon nem mindegy, hová akarnátok menni!

2022. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha nyugatra mentek, és gondolom nem itt a balkáni foskupacban akartok maradni, nem lesz probléma. Én Spanyolországba mennék a helyetekben, vagy Olaszba. Imádom mindkettőt.
2022. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Inkább Németo. vagy Ausztria.
2022. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Kinek mi :)
2022. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy általánosságban gondoltam a kérdést mivel most jelenleg azt az érzetet kapom hogy az ukránok mindenben elsőbbséget kapnak ergo már lejtőrőé indulsz más emberekkel szemben. (Bár remélem nincs igazam)


Nyilván olyan országban gondolkoztunk ahol az angol nyelv az elfogadott (pl.: Hollandia).

A tőke kb. 2m forint azzal nincs is gond ezért nem írtan.

A magyar papír külföldön mind tudjuk nem sokat ér szóval nem értem mért van felhozva.

2022. máj. 15. 10:18
 8/12 anonim ***** válasza:

En Hollandiaban lakok, rohadt sok ukrant befogadtak az utobbi idoben. Raadasul rengeteg szirt, torokot meg egyeb harmadik orszagbeli embernek adnak menekult statuszt.

Szoval ha ez zavar otthon, akkor itt is fog, emiatt nem kell elkoltozni.

2022. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

/8-as Engem alap esetben nem érdekel, ahogy írtam nekem is 3-ik országbeli feleségem van ez nekem nem faj-i kérdés.


Nekem ez megélhetési kérdés:

-Nehezebben talál e az ember állást

-Lakhatás drágább e

stb....

2022. máj. 15. 16:15
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha beszelsz angolul es melle esetleg van meg egy jo szakmad, akkor Hollandiaban konnyu munkat talalni.

Sajnos en meg nem a szakmamban dolgozok, mert kell hozza a holland, de siman angollal is talaltam relative jol fizeto, konnyu munkat, ami ugrodeszkanak kivalo.


Itt a lakhatas a legdurvabb, de hollandiai magyarok fb csoportban biztosabb kepet tudsz kapni rola. De sztem csak ha annyit mondok, h fele akkora orszag, mint Magyarorszag, de kb 17 millioan lakjak… Szoval el lehet kepzelni, kis orszag, viszint elegge surun lakott.

2022. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!