Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak olyanok ezen az...

Miért vannak olyanok ezen az oldalon, akik az emberben mindig csak a rosszat keresik és kipécizik azt?

Figyelt kérdés
Nagyon bánt, hogy vannak olyanok, akik kiforgatják a szavaimat és még hülyének is néznek engem. Holott én helyes választ adtam meg egy kérdésre. Veletek történt már ilyen? Ha igen, kíváncsi vagyok rá! :)
2022. máj. 17. 23:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom, hogy annak számít -e...
6 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
És a klasszikus, példa nélkül kiírt picsogás. Meg sem lepődöm.
2022. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekel. Nem azért járok ide, hogy másoknak megfeleljek.
2022. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
A magyarok ilyenek.
2022. máj. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyreszt az anonimitast kihasznalva konnyebben tudnak gonoszkodni.

Masreszt ilyen tipusu emberek nem csak ezen az oldalon, hanem bizony a valo eletben is leteznek.

Ehhez hozza kell szokni, ezt nem szabad szemelyes tamadaskent megelni.

2022. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kompenzálás és/vagy fölényeskedés.

Vannak, akik a "valóéletben" is ilyenek, azonban akadnak olyanok is, akik valójában teljesen máshogy viselkednek a mindennapokban, és közel sem állnak így bele másokba. Sőt.. De a frusztráció általában ott is jelen van, csupán itt "ürítik ki".


Ez nem konkrétan ellened szól, szimplán kreáltak egy szitut, ami nekik kedvező, erőt nyernek belőle, a többi már számukra nem fontos. Ahogy az azt követő következmények sem.

2022. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyszerű kisebbrendűségi komplexus, arctalanul, névtelenül kiélheti az összes felgyülemlett frusztrációját, ne is törődj velük! Holnap felkel és ugyanaz a kis frusztrált emberke lesz, aki eddig is volt. Aztán leül a gép elé és azt érzi, eljött az ő pillanata, itt ő lehet a főnök, jól lealázhat néhány embert és már kicsit boldogabb is a szánalmas kis világa.

Online térben, az ehhez hasonló profilú oldalakon ez mindennapos, engedd el! Felesleges rajta rágódnod!

2022. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!