Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből lehet pénze állandóan...

Miből lehet pénze állandóan utazgatni?

Figyelt kérdés
Miből lehet pénze utazgatni a világban egy olyan embernek, aki mindenféle elmebeteg tévképzetek tucatjával van sújtva? Amiket produkál, az olyan mentális állapotot sejtet, ami kizárja, hogy bármilyen jól fizető foglalkozásban tudjon érvényesülni, még is mindig külföldön van. Hol Egyiptomba, hol Törökországba, hol Tunéziába.
2022. máj. 20. 11:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly haverom, valami 3500 forintért kapott repülőjegyet Miláno-ba.
2022. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
És tényleg utazik, vagy csak ilyeneket posztolgat a fb-on???
2022. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, miért privizel???
2022. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem akartam a kérdés alá leírni, sajnálom ha rossz néven vetted.
2022. máj. 20. 11:44
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért amiket írtál, azok meglehetősen olcsó úticélok. Ehhez nem kell különösebb jómódban élni. Én elég csóró vagyok, de mindhárom említett országban jártam már, mert az utazás az egyetlen "luxuskiadás" az életemben, amiről nem szívesen mondok le.
2022. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindig minden az aminek látszik.

Nekem van egy exem akivel amikor összejöttünk rájöttem, hogy mennyire mást mutat a fb világa.

Ő is utazgatósnak tűnt, én is az vagyok és szimpatikus volt a dolog.

Aztán hamar kiderült hogy 2 ft-ja nincs még kajára se, munka miatt (mivel 2 anyanyelvű volt) cipelték ki magukkal időnként egy-egy tárgyalásra-kocsi behozatalokra, és ha látott pont valami szép helyet azonnal félreállt és lőtt egy képet, mintha éppen ott “nyaralgatna”.


Barátokkal nyaraltam amikor nekem munka miatt előbb haza kellett jönnöm a Balatonról, ő jött értem, leparkolt, feljött a cuccokért, lőtt egy képet a szép balatoni panorámával majd azonnal posztolta is, hogy Balaton chill akármi… közben meg a közelében sem járt, már indultunk is haza.


A családja kint lakott Német o-ban, oda is kimentünk egy esküvőre, kb ahogy kiértünk derült ki, hogy nagyjából 5.000Ft. volt nála. Előtte kérdeztem mennyi pénzt hozzak, azt mondta nem kell semennyi ő áll mindent.

Ha ezt elhiszem soha nem

jutunk haza. No de hazafele is megálltunk Bratislavában gyorsan lőtt pár képet és indultunk is tovább.


Szóval van olyan is aki olcsón tud szuperül kis hátizsákos utazásokat szervezni, és van ez a fajta is aki csak úgy néz ki mintha…

2022. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
photoshop is van a világon... nem kell mindent készpénznek venni...
2022. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"photoshop is van a világon... nem kell mindent készpénznek venni..."


A másik válaszolónak aki számon kérte a privát üzenetemet, pont egy olyan az úticél sajátosságáról írtam, ami arra utal, hogy nem kamuk a képek.

2022. máj. 20. 12:13
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
8: nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, hogy ilyesmit nem lehet összesoppolni...
2022. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nyert a Kenón.
2022. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!