Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyek rámenősebb?

Hogy legyek rámenősebb?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam, nincs konkrétan önbecsülésem, nem tudok hinni magamban, hogy tudjak ezen változtatni?

Találkoztam egy rég nem látott barátnőmmel, kint dolgozik külföldön, érettségi után, kiment, 2 éve vannak kint és látszik, hogy tényleg elhiszi, hogy képes rá, azt mondta most minőség ellenőr és 5-6 éven belül eljuthat a vezérigazgatói poszthoz. Nagyon jól komminikál, kimeri mondani, amit gondol, nagyon csodálom érte őt, hogy ilyen bátor, magamat meg még jobban lebecsülöm, mert nekem nem kellett ekkora komfortzónán való kilépést megtennem mégsem haladok az életemmel.



2022. máj. 22. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne másokhoz hasonlítsd az életed.Legyenek saját céljaid, és azokért próbálj tenni. Tűzzél ki elérhető célokat. És valósítsd meg.Ami nagyon jó érzéssel fog majd párosulni, és ezáltal fejleszted az önbizalmad.Jobb lesz az önértékelésed.
2022. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Epp ott van a megoldas az utolso mondatban...

Csak a komfortzonan kilepve szembesulhetsz azzal, h mire is vagy kepes. Akkor konnyebb megtapasztalni, h barmit megtehetsz.

Hogy, hogy nem, en is kulfoldre koltozven jottem ra, h mennyire talpraesett vagyok, sokat dobott az onismeretemen es az onbizalmamon.

A masik fele pedig az, h otthon valahogy nem szokas biztatni az embert, nem szoktak pozitiv visszajelzest adni, akar a munkaval, akar barmi massal kapcsolatban.

2022. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!